פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הזוג הישראלי הזה מתעד את החיים המטורפים עם זוג התאומים שלהם בסדרת תמונות מצחיקה

כל מי שהפך הורה לילדים, וגם מי שלא, יודע שמדובר בחוויה מטלטלת שמשנה את החיים מהקצה אל הקצה ולוקח לא מעט זמן להתרגל אליה, החל מהטיפול התמידי בזאטוט ועד אובדן הפרטיות, החופש ובעיקר שעות השינה. זו גם כנראה הסיבה בגללה הטבע דואג שאצל בני האדם, בניגוד למרבית החיות בטבע, הריון טבעי יכלול לרוב עולל אחד בלבד, כך שההורים יוכלו להסתגל לאט ובזהירות. אלא שכפי שכולם יודעים, לפעמים מישהו למעלה מרגיש לארג’ ומפנק בתאומים. הטיפול בשני תינוקות בו זמנית, במיוחד עבור הורים טריים, הוא מאוד קשוח ומאתגר, ולעיתים גם שובר מנטלית.

גם גיא וינר, צלם ישראלי מוכשר, ואשתו דלית, הפכו לפני כשנה להורם לזוג תאומים זהים מתוקים בשם ינאי וברק והרגישו שרמת האינטנסיביות של החיים שלהם קפצה בין רגע מ-0 ל-100. “כמו הרבה הורים לפנינו, הגענו לנקודה בה אתה יכול להיקבר תחת הבלאגן” מספר גיא, “אבל אנחנו החלטנו לעשות את ההיפך ולנסות להוציא את הכי טוב שאנחנו יכולים מהמתנה שקיבלנו ולהפוך את החיים של התאומים לרכבת הרים של אפשרויות בלתי מוגבלות”.

וכך, כשלשניים מלאו 4-5 חודשים, החלו גיא ודלית לצלם את התאומים בשלל סיטואציות מצחיקות כשהם נעזרים בתוכנות עריכה כדי להוסיף טאץ’ נוסף של קסם לכל אחת מהתמונות. התוצאה: סדרת תמונות מופרעת, משוגעת ומאוד מצחיקה שמוכיחה שוב שילדים הם מצד אחד מטלה אינסופית שלעולם לא נגמרת, אבל מנגד גם מצע פורה לאינסוף רגעי אושר קטנים שאין להם תחליף.

את התמונות האדירות של ינאי וברק, מפרסם גיא בפרופיל הפייסבוק שלו, באלבום מיוחד שזכה לשם “הצילו! אבא שלנו צלם”. אספנו עבורכם 25 תמונות נבחרות מהפרויקט הכל כך חמוד הזה, ואם אתם רוצים עוד אתם מוזמנים לעקוב אחרי התאומים גם באינסטגרם.

דו קרב כלבים

שחזרו הציור המפורסם של מיכלאנג’לו, בריאת האדם

אמא ואבא התערבו מי מהתאומים מהיר יותר

ממש חם היום והמזגן לא עובד אז מצאנו פתרון יעיל

לא הצלחנו למצוא בייביסיטר אז לקחנו אותם איתנו

מתכננים איך להשתלט על העולם

לא קל להבדיל בין שני תאומים זהים אז מצאנו דרך נהדרת לזהות אותם

This is sparta

החלפת חיתול שגרתית

זוג טרוריסטים

כשהילדים נרטבים וחייבים לייבש אותם

הדרך הכי טובה לשמור על החיות בטוחות היא בתוך כלוב

כשאמא ואבא זורקים אותנו גבוה מדי

מתאמנים כדי להפוך לנערי קרקס

צפו: זאת הסיבה מדוע ילדים צריכים לגדול עם כלב בביתהמשך הכתבה בעמוד הבא…

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...