פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מצחיק: הבחור הזה משחזר תמונות פרופיל מגוחכות של בנות מטינדר ומתעלה על המקור

המדע עדיין לא הצליח לבודד את המקור לנגיף שגורם לבני אדם נורמטיביים לכאורה להצטלם לתמונות פרופיל מגוחכות או מביכות ברשתות חברתיות. חלק מהחוקרים סבורים כי מדובר במחסור קשה של מודעות עצמית, אחרים מתעקשים שמדובר בעיוורון זמני ואנחנו אומרים: למי אכפת מה גורם לאנשים לצלם תמונות מפגרות של עצמם? זה מצחיק.

גם אוסטרלי מזוקן אחד בשם ג'רוד אלן מסכים עם הקביעה הזאת ולכן מקדיש חלק ניכר מזמנו וממרצו בלשחזר תמונות פרופיל מפגרות. אלא שמשום מה האוסטרלי החליט להתמקד אך ורק ברשת חברתית אחת: טינדר, הרשת שמציעה הכרויות קצרות טווח ומועד.

אלן לא חוסך מאמצים כדי לשחזר בדיוק את הבנאדם (לרוב מדובר בבת אדם) שמככב בתמונה, גם אם זה אומר שצריך ללבוש שמלה, להיכנס לפח זבל, לשפוך על עצמו חלב או לחשוף מחצית מישבנו.

הנה כמה פנינים מחשבון האינסטרגם הפופולרי (יותר מעשרים אלף עוקבים, כבוד) שלו. אנחנו רוצים בהזדמנות זו לאחל לו שלא יחטוף תביעה מאחד או אחת ה"דוגמנים" חסרי המודעות שהוא מחקה כאן בצורה כל כך מופלאה.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

מוסר השכל לסיום: תראו למישהו אובייקטיבי את התמונה לפני שאתם מעלים אותה, אחרת האוסטרלי המזוקן עוד עלול למצור אתכם ולהתנקם.

מקור: roddles, Imgur

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...