פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה התחפש לחברה בת ה-17 שלו כדי שיוכל לגשת במקומה לבחינה

כשהחברה של איאן זדמוב, בחור בן 20 מקזחסטן, סיפרה לו שהיא ממש לחוצה לקראת הבחינה החשובה שלה בבית הספר, הוא ידע בדיוק מה עליו לעשות. אלא שלמרות שרומנטיקה והקרבה הם שני מצרכים מאוד חשובים במערכות יחסים, ממש כמו בבישול, כמות גדולה מדי מהן יכולה להרוס הכל ולעלות ביוקר.

החברה, צעירה בת 17, חששה מאוד לקראת הבחינה הארצית שקובעת לאיזה קולג' תוכל להתקבל. זדמוב ניסה להרגיע אותה ולהסביר לה שיהיה בסדר ולהקל על הלחץ שלה, אך כשהניסיונות שלו עלו בתוהו, הוא חשש שהלחץ שלה ימנע ממנה להצליח, נשבר וגיבש מזימה מפתיעה שתעזור לה לעבור בהצלחה את הבחינה: הוא שם על ראשו פאה שחורה, לבש את מדי בית הספר של חברתו, שם מייק-אפ ואיפור על הפנים והתייצב בבית הספר כדי לבצע את המבחן במקומה.

מימין: החבר המחופש משמאל: החברה
בחור התחפש לחברה שלו 5

לצערם של השניים, התעלול של איאן כשל בסופו של דבר והוא נתפס על חם דקות ספורות לאחר שנכנס לחדר הבחינה, כאשר אחד המשגיחים הבחין בעובדה שהוא נראה קצת שונה מהתמונה של חברתו בתעודת הזהות שלה.

"חשדנו שמדובר בבחורה אחרת שהגיעה להיבחן במקום הנבחנת המקורית, אבל לא חשדנו שמדובר בכלל בגבר, לפחות עד הרגע בו הוא התחיל לדבר" סיפר המשגיח והוסיף: "הוא ניסה לדבר בקול גבוה יותר אבל זה היה לגמרי ברור שמדובר בגבר".

המחווה הרומנטית של איאן כלפי חברתו הלחוצה עלתה לשניים ביוקר. בית הספר קנס את הצעירה בסכום לא סימפטי של 2153 דולרים. בנוסף הבחורה תאלץ לדחות את לימוד הקולג' שלה היות והאפשרות להיבחן שוב נשללה ממנה למשך שנה. אגב, אם אפשר למצוא נחמה קטנה בסיפור הזה, זאת העובדה שהנחישות של זדמוב לעזור לחברתו נגעה לליבו של איש עסקים מקומי שהתנדב לשלם מחצית מהקנס.

באמצעות: elite daily

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...