פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

18 איורים חריפים שלועגים לכל מה שמקולקל בעולם שלנו

לכל אחד מאיתנו יש בטן מלאה בביקורת על החיים בעולם המודרני: אנשים שתקועים עם הראש בסמארטפון כל היום, שעות על שעות של זבל טלוויזיוני, פוליטיקאים שלא באמת משתינים לכיוון של האזרחים ושלל הצרות הישנות והמוכרות. יש מי שמבליגים וממשיכים הלאה בחייהם, יש מי שיוצאים לרחוב להפגין על העוולות שמפריעות להם, ויש מי שמנצלים את כישרון הציור שלהם כדי להביע מחאה בצורה השקטה והבועטת מכולן.

גונדוז אגאייב, מאייר מוכשר מאזרבייג'ן אותו כבר פגשנו כאן בעבר עם סדרת תמונות מעולה שהדגימה איך היו נראים צילומים מפורסמים של ילדים במלחמות אם הן לא היו מתרחשות, יצר את סדרת האיורים העוצמתית הבאה המציגה כמה מהבעיות הגדולות ביותר של החיים המודרניים שאמנם הביאו איתם אינסוף פיתוחים והמצאות חיוביות שתרמו לאיכות חיינו, אבל מנגד גרמו לעולם להיות מנוכר, עם פערים עצומים במעמדות, תאוות בצע, שחיתות ועוד. על כל אלה מותח אגאייב את הביקורת הנוקדבת שלו ועושה זאת עם המון חכמה ויצירתיות. 

אספנו עבורכם 18 איורים נבחרים מתוך האוסף הגדול של גונדוז, ואם אתם רוצים להמשיך לעקוב אחריו ולצפות בעבודות נוספות שלו, אתם מוזמנים לעקוב אחריו בפייסבוק (לינק בסוף הפוסט).

החלילן מפייסבוק

טבע בסכנת הכחדה

טלוויזיה איכותית

מחיאות כפיים מהמושכים בחוטים

האבולוציה של הטרור

האדם המודרני

הדרך אל הבתולות

אדם וחווה המודרנים

אסירים פוליטים

החומה של טראמפ

 

שנאה

 

המירוץ לדירה

 

פטריוטיות וירטואלית

העשירים רוכבים על העניים

חוף מבטחים

אדם לאדם זאב

גונדוז אגאייב: פייסבוק

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...