פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הפרט הקטן הזה מהעונה הראשונה של "האנטומיה של גריי" יגרום לכם להסתכל על מרדית' בצורה שונה לגמרי

נתחיל באזהרת ספויילר: הפוסט הבא מציג פרט שהתרחש בפרק השני של העונה הראשונה בסדרה האנטומיה של גריי והוא מתקשר להתרחשויות שקרו בעונות 11-12. לכן, במידה ולא צפיתם עדין בעונות הללו ואתם מתכננים לעשות את זה, עדיף שתצאו בצורה מסודרת מהפוסט הזה ותחזרו לכאן כשתהיו מוכנים.
כמו שאתם וודאי יודעים, למרדית היתה תקופה מאוד לא פשוטה בעונות האחרונות של האנטומיה של גריי, היא איבדה את המקדרימי שלה, דרק שפרד, ובחרה לנתק אותו ממכשירי ההחייאה. מאז המוות שלו יש מתיחות ומשקעים רבים בין מרדית' לאמיליה שפרד.

1

אפשר גם קצת להבין את הכעס של אמיליה לאור העובדה שמרדית' לא התייעצה איתה או המתינה לה (ולשאר משפחת שפרד) כשדרק היה בבית החולים, ובמקום זאת לקחה על עצמה את החלטה לנתק אותו ממכשירי ההחייאה לאחר תאונת הדרכים שכתוצאה ממנה (ומטיפול כושל) נכנס למצב של מוות מוחי, כל זאת מבלי לתת לאחיות שלו את הצ'אנס להיפרד ממנו.

2

מאז אותו אירוע, שתי הנשים הללו נכנסו למספר עימותים והחליפו מילים קשות אחת עם השנייה בכל הנוגע להשתלשלות האירועים והמוות של מקדרימי.

לאחרונה, מעריץ מושבע ומשועמם של סדרת הדרמה הרפואית שהחליט לצפות שוב בכל העונות, גילה פרט מעניין מאוד מהעונה הראשונה של הסדרה, פרט רלוונטי מאוד לעימות בין גריי לאמיליה.

4

בפרק השני של העונה הראשונה, נתקלים במקרה קשה של בחורה שהגיעה לבית החולים לאחר שעברה אונס ונכנסה לתרדמת. הגולש מדגיש את מה שדרק אמר למרדית' בהקשר של הבחורה הזאת: "יש לי 4 אחיות… אם הייתי בתרדמת, הן כולן היו פה. הייתי רוצה שהן יהיו פה".

5

ובכן מרדית', נראה שיש לך כמה הסברים לספק…

6

מה דעתכן? נראה לכן שהשיחה הזאת בין דרק למרדית בעונה הראשונה של האנטומיה של גריי היתה צירוף מקרים משוגע או סוג של נבואה שהגשימה את עצמה?

7

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...