פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה מצא דרך גאונית ומצחיקה למכור את הרכב הישן של בת הזוג שלו במחיר אסטרונומי

אחרי 14 שנים בהן היתה הבעלים הגאה של הונדה אקורד שנת 1995, החליטה קארי הולנברג למכור את הרכב האהוב והסנטימנטלי שלה. אלא שעם סנטימנטים לא הולכים למכולת ומסתבר שלמכור רכב בן 21 שנה זו לא משימה פשוטה בכלל. לשמחתה של קארי, היה מי שנחלץ לעזרתה .

מקס לנמן, הארוס של קארי, החליט לנצל את הכישורים שלו כבמאי ויוצר בכדי לצלם עבור אשתו לעתיד סרטון פרסומת שיעזור לה לקבל הצעות מחיר גבוהות יותר על המכונית באתר ebay. מה שקרה מכאן והלאה, הוא בהחלט אחד הסיפורים המשעשעים.

תחילה, אתם מוזמנים לצפות בפרסומת האדיר שיצרה לנמן:

סרטון הפרסומת המעולה למכונית המשומשת התפשט במהירות ברשת וזכה לאהדה רבה, ותוך כמה שעות עמדה המכירה הפומבית באתר ebay על סכום דמיוני של 150,000 דולר. כדי להבין את רמת הטירוף, מחיר המחירון של הונדה אקורד 95 בקליפורניה בעלת מעל 140 אלף קילומטרים, שם מתגורר הזוג, הוא 1500 דולרים בסה”כ.

אלא שלצערם של הזוג הנרגש, המכירה הפומבית שלהם נסגרה על ידי אחד מעובדי החברה שזיהה את העלייה הלא הגיונית במחיר, לא הכיר את הסיפור מאחורי המודעה, וביטל את המכירה מחשש להונאה.

אחרי שהסיפור של השניים התפרסם, הודו נציגי ebay כי לא היו צריכים לסגור את המכירה והתנצלו בפני בני הזוג, אך גם עדכנו את השניים כי לצערם לא יוכלו לפתוח את המכירה שנסגרה, אבל יאפשרו להם לפתוח מכירה חדשה וזה גם בדיוק מה שהשניים עשו. אולם, מה אתם יודעים, גם המכירה הזאת נסגרה לפני שלושה ימים. הטוויסט בעלילה הגיע דווקא מכיוון חברת רכבים שיצרה סרטון ענק בה היא מציעה לרכוש את הרכב ב-20,000 דולר, כולל החתול.

בשורה התחתונה – עם קצת יצירתיות, דמיון ומעוף, אפשר למכור כל דבר, ולפעמים אפילו להעשיר את הקופה שלכם בסכום שממש לא חשבתם שהולך לבקר בעובר ושב שלכם בזמן הקרוב.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...