פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האריזה המפתיעה של המוצר הזה היא אחת המגניבות שראינו

כל מי שמבין דבר או שניים בשיווק יודע שאחד הדברים החשובים שעוזרים למקסם את יכולת המכירה של מוצר כלשהו, מעבר לאיכות וליעילות שלו, הוא האריזה שלו.

חברה גרמנית בשם Scotch פיתחה מוצר חדש ומגניב בשם The invisible tape, סלוטייפ מיוחד שאמור להיות כמעט בלתי נראה לעין. בשיתוף עם סוכנות הפרסום Kolle Rebbe ביקשו בחברה לנסות ולמצוא דרך יצירתית לשווק את המוצר ולגרום לרוכשים הפוטנציאלים להתלהב ממנו ולהבין את הייחודיות שלו עוד לפני שפתחו את האריזה. התוצאה: אחת האריזות הכי מגניבות שנתקלנו בהן.

אריזה מגניבה 1

כפי שאתם יכולים לראות בתמונה, במבט ראשון נראה כאילו הקופסה ריקה לחלוטין ואינה מכילה דבר, אלא שברגע שפותחים אותה, מגלים חמישה גלילים של סלוטייפ הפלא, המוחבאים היטב בתוך הקופסא. האפקט הויזואלי הזה מתקבל על ידי הצבת מראה אלכסונית בתוך הקופסא היוצרת אשליה אופטית לפיה הקופסה אינה מכילה דבר. אמנם מדובר בטריק מוכר ולא ממש חדשני, אך במקרה הזה הוא מיושם בצורה מבריקה שהופכת את האריזה של המוצר לכזו שמצליחה להעביר בדיוק את המהות שלו ולייצר סקרנות רבה בקרב הלקוח תוך שהיא מעניקה לו את התחושה על פיה הסלוטייפ הזה באמת בלתי נראה.

אריזה מגניבה 2

הרעיון היצירתי הזה זיכה את חברת הפרסום בפרב CLIO לשנת 2014, סוג של אוסקר למפרסמים, ובהחלט תרם למכירות של המוצר, שעל הדרך, הוא גם ממש לא רע, לפחות על פי הדיווחים. בבריף המצורף תוכלו לראות את התכנון מאחורי הרעיון ואת התהליך המחשבתי שהוביל לפיתוח האריזה המגניבה.

קליק על התמונה להגדלה

אריזה מגניבה 3

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...