פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כולם חשבו שהכלבה הזאת תמות אבל הבחור הזה אימץ אותה ותיעד את התבגרות שלה בטיים לאפס מרגש

דייב מיינרט, במאי ויוצר סרטים ופרסומות מדרום אפריקה, החליט שחסרים לו קצת חום ואהבה בחיים, וכמו רבים אחרים, החליט לפתור את הבעיה על ידי אימוץ כלב. לפני כחצי שנה הוא מצא את עצמו בחוות הרבעה של כלבים, המקום ממנו יוצאים גורים שנמכרים בתשלום לכל המרבה במחיר. אלא שבין שלל הכלבים הגזעיים בחווה, צדה את עיניו גורת דני ענק מתוקה שנראתה שונה משאר הכלבים.

מסתבר, ששאר אחיה של הגורה לא שרדו את הלידה ומתו בתוך שעות ספורות והאחים הנותרים סובלים מליקויים ומגבלות, תוצאה של הכלאה חד גזעית. באשר לגורה עצמה, היא נולדה עם הפרעת פיגמנטית בשם "Double merle" (פרווה כפולה בתרגום חופשי), הגרסה הכלבית ללבקנות, מעין הפרעה גנטית שתופעות הלוואי שלה במרבית המקרים הם אבדן הדרגתי של הראייה והשמיעה.

4

למרות שבעל המקום הסביר לו את המצב הרפואי שלה והבהיר כי הכלבה כנראה לא תשרוד בחיים עוד הרבה זמן, דייב התאהב, אימץ אותה, והעניק לה את השם פגסוס. מיינרט שידע שהזמן שלו עם הגורה החדשה עלול להיות מועט, החליט לעשות את מה שהוא יודע הכי טוב, לצלם, לביים ולערוך, והחל לתעד את הכלבה שלו בכל יום מרגע האימוץ ועד שהגיעה לגיל חצי שנה.

סרטון הטיים לאפס הנהדר שיצר מציג את תהליך ההתבגרות של פגסוס וההפיכה שלה מגורה קטנה לכלבה בוגרת וגדולה למדי תוך כדי שהיא צועדת על הליכון, והוא פשוט מקסים ומרגש. פגסוס אגב, חיה את חייה בהנאה מרובה, סובלת מבעיות בריאותיות לעיתים קרבות, אבל ממשיכה לשרוד וצפויים לה בתקווה עוד שנים ארוכות של משחקים, טיולים, וריצות קלות על ההליכון.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

"אני לא יודע כמה זמן היא עוד תחזיק מעמד, אבל בינתיים אני נהנה מכל רגע"

6 777 563

דרך: distractify

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...