פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הסבתא בת ה-89 גנבה את ההצגה באלבום החתונה לאחר שהסכימה להיות השושבינה של נכדתה (תמונות)

בעוד מרבית הכלות בוחרות בחברות הכי טובות שלהן לשמש כמלוות ביום החתונה, לכריסטין קווין, צעירה אמריקאית מפנסילבניה, היו תכניות מעט אחרות. כמה חודשים לפני החתונה, פנתה כריסטין אל סבתה בת ה-89 בבקשה מפתיעה והציעה לה להיות אחת מהשושבינות שלה בחתונה.

כריסטין שידעה שסבתה היא אישה צנועה שלא ממש אוהבת להיות במרכז העניינים, לא ממש ידעה כיצד תגיב סבתא בטי לבקשה המפתיעה וחשבה שהיא תסרב בנימוס, ואכן, הסבתא הייתה מעט מופתעת מההצעה המרגשת ואמרה לכריטסין: "כל החברות שלך צעירות ויפות, למה שתרצי אישה מבוגרת במסיבת החתונה שלך?". לבסוף, לאחר שווידאה כי הנכדה שלה לא איבדה את שפיותה ועומדת מאחורי ההצעה שלה ושאלה אותה לפחות 10 פעמים אם היא בטוחה, היא הסכימה, בדרך להפוך לאחת השושבינות הכי מדליקות אי פעם.

סבתא שושבינה 5

סבתא שושבינה 1

ביום החתונה, כמיטב המסורת, התייצבה הסבתא לאירוע בשמלה סגולה תואמת את זו של שאר השושבינות הצעירות, ועם זר פרחים ביד והרבה מצב רוח טוב וחכמת חיים, כבשה את לבם של החברים והאורחים שהגיעו לחתונה של בני הזוג.

סבתא שושבינה 3

אחרי שליוותה את נכדתה כריסטין לאורך היום והצחיקה את החברים והחברות עם משפטי החוכמה השנונים שלה והגישה המשעשעת והאופטימית שלה לחיים, סבתא בטי לא וייתרה גם על האפטר-פרטי, ובמקום ללכת הביתה לנוח, עלתה עם הצעירים והצעירות "לאוטובוס המסיבה" ורקדה אתם עד השעות הקטנות של הלילה.

סבתא שושבינה 7

"הגיל האמיתי שלך תלוי באיך אתה מרגיש והיום אני מרגישה צעירה מתמיד" סיפרה הסבתא במהלך החתונה וסיכמה את העניין בצורה הכי מרגשת שאפשר: "כולנו הופכים זקנים יותר עם הזמן אבל זה לא אומר שאנחנו חייבים להתבגר". פשוט מקסים.

סבתא שושבינה 6

סבתא שושבינה 10

סבתא שושבינה 8

באמצעות: HuffingtonPost

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...