פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הנכדה סיפרה לסבתא שלה שהיא לסבית וזכתה לתגובה קורעת ומביכה במיוחד

באמצעות: Most amazing photographs taken today

מריסה ד'ארזו מרוד איילנד, ארה"ב, היא נכדה טובה. מגיעה לבקר את סבתא שלה, יושבת איתה, מדברת איתה על החיים (לא סתם באה כדי לצאת ידי חובה, כמוכם). בפעם האחרונה שמריסה הגיעה לבקר את סבתהּ, הן נסחפו בלהט השיחה והנכדה החליטה לחשוף בפניה את העובדה שהיא לסבית, שיש לה בת זוג ושהיא אפילו מתכוונת להתחתן איתה מתישהו בעתיד (זה כבר חוקי ברוד איילנד. בדקנו).

אז נכון, אף אחד לא ממש ציפה שהסבתא האיטלקיה תשלוף דגל גאווה ותבקש לרקוד על משאית במצעד הבא, אבל איכשהו קרה שהתגובה הקורעת שלה לבשורה השאירה אפילו את הנכדה שלה בהלם.

מצחיק: שרוטונים מציגים את הפרטים הקטנים בסמארטפון החדש של נוקיה

 

 

משום מה, מה שהיה הכי דחוף לגרני להבין, זה מה עושה הנכדה עם חברתה ("את מנשקת את החור שלה?!?!"). היא גם העבירה שיעור מזורז באנטומיה של זכרים ונקבות ("וככה אני נכנסתי להריון!") ותהתה איך אלוהים יגיב כשיגלה שלנשים מותר להתחתן ("מאז שמצאת את החברה שלך כבר לא אכפת לך מאלוהים, אה?)". ויש גם עוד כמה שאלות והערות גסות ובוטות שמעידות על סקרנות בריאה – אולי אפילו בריאה מדי – מצד הסבתא בת ה-90 ושלא נצטט פה כי אנחנו ילדים טובים שמקפידים לדבר יפה.

למקרה שדאגתם, מריסה לא יצאה מהבית של סבתא בידיים ריקות. היא קיבלה ממנה מתנה די יפה, מעל מאה אלף שיתופים ועוד כמעט עשרת אלפים לייקים לסרטון שפרסמה בפרופיל שלה ומתעד את התגובה ההזויה. ומעניין איזו מתנה סבתוש תביא לחתונה…

נכדה
הנכדה מריסה, ובת הזוג שלה בתמונה שסבתא לא תרצה לראות:

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...