פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

10 דברים שכנראה לא שמתם לב אליהם בטריילר החדש של משחקי הכס

כפי שוודאי יצא לכם לראות, אתמול פורסם סוף סוף הטריילר החדש לקראת עונה 6 של משחקי הכס. הטריילר היה גדוש וצפוף באימג'ים והתרחשויות, כך שהיה קשה לעכל את כולו ולקלוט את כל הפרטים הקטנים גם אם צפיתם בו 3 פעמים ברצף. הבסיס לעלילה שצפויה למרוט לנו את העצבים מדי שבוע בתקופה הקרובה, החל מה-24 באפריל.
לכן, כדי לעזור לכם להבין קצת יותר לעומק מה צפוי לנו בעונה החדשה, ננסה להאט מעט את הקצב של הטריילר ונפרק אותו לגורמים כדי לבחון מקרוב את הפרטים הקטנים שיהוו את הבסיס לעלילה שצפויה למרוט לנו את העצבים מדי שבוע החל מה-24 באפריל.
כרגיל, רגע לפני שנתחיל, אזהרת ספויילרים: אם במקרה לא סיימתם לראות את העונה החמישית של משחקי הכס זה לגמרי הזמן להתנדף מהפוסט הזה.

18

מוכנים? מתחילים.

אז מתחלים בסצנה שלא מחדשת כלום, ג'ון סנואו מת

1

עדיין מת…

2

משום מה משמר הלילה ממש רוצה לפרוץ את הדלת הזאת, ככל הנראה כדי להגיע לג'ון סנואו ולהעניק לו קבורה ראויה.

3

אבל רגע… שימו לב לתמונה הבאה, סר אליסטר תורן וחברי משמר הלילה רוצים למנוע מסר דאבוס וממיליסנדרה לעשות משהו לגופה של ג'ון (בחלק השמאלי התחתון של התמונה). אולי להחזיר אותו לחיים?!?! או שאולי זה סתם עוד יום שגרתי בשגרת החיים של משמר הלילה ;)

4

אחד הגולשים העירניים שצפה בטריילר שם לב לסצנת הקרב בה רואים מרחוק במרכז התמונה דמות שנראית ממש כמו ג'ון סנואו. חי למדי ואפילו רוכב על סוס. דבר שלא קורה בדרך כלל אם אתה מת.

5

השמועות אומרות שמדובר בקרב ענקי שיתרחש לקראת סוף העונה השישית.

6

אף אחד לא יודע לעשות מסיבה כמו משפחת בולטון. באימג' הזה אנחנו רואים נשמה חסרת מזל שזכתה לטיפול לוהט במיוחד לפני שתלו אותה הפוך. לצערנו אנחנו לא בטוחים מי הדמות שעולה בלהבות למרות שהאוזן שלו מזכירה לנו קצת את סטאניס באראתיאון.

7

עם ממש מעט חברים בצפון, נראה שהעונה השישית של משחקי הכס לא הולכת להאיר פנים עבור תיאון גרייג'וי (ריק).

8

נראה שדאינריז חוזרת שוב לחאלאסר של הדות'ראקים, רק שהפעם היא עושה את זה ברגל. ככל הנראה לוקחים אותה לואיז דות'ראק, העיר היחידה של הדות'ראקים, במטרה להחזיר אותה בעל כורחה למקום שבו נמצאות כל האלמנות של שליטי הדות'ראק.

9

בינתיים ג'ורה מורמונט מצא את המחט בערימת השחת, כשרואים אותו מחזיק את הטבעת שדאינריז השאירה מאחור כשתפסו אותה.

10

בעיר בראבוס, אריה שהתעוורה בסוף העונה הקודמת ממשיכה להתאמן תחת ידו העדינה של האיש חסר הפנים.

11

אבל נראה שזה לא מפריע לה לקפוץ מגג של מבנה כאילו היא אמנית פרקור.

12

אחת מהסצנות הכי חשובות של הטריילר (והעונה) לא מתרחשת בכלל בהווה אלא בעבר. בגיף שמתחת לשורות אלה רואים את נד סטארק הצעיר וחברי הצוות שלו כשהם עומדים להסתער על המגדל שבו מוחזקת אחותו של נד, ליאנה, אשר נחטפה על ידי ראיגר טארגאריין.

1314

בינתיים במעלה המלך – עיר הבירה של הממלכה, נראה שהעניינים בין אנשי הדת למדינה תופסים כיוון חיובי והם קרובים לפתרון הסכסוך בדרכי שלום.

15

נוח על משכבך בשלום לאנסל לאניסטר.

16

בראן מסתכל במבט המום על 'מלך הלילה' הזכור לכולנו מהקרב של הארדהום – זה דיי ברור שמדובר בחיזיון של בראן כי הוא עומד על שתי רגליו, דבר שהוא לא עושה בדרך כלל מכיוון שהוא קצת משותק.

17

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...