פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זו הטעות המביכה והמצחיקה שבטוח פספסתם בפרק האחרון של משחקי הכס

אם לא השלמתם עדיין את הפרק ה-9 בעונה השישית של הסדרה משחקי הכס מקומכם אינו כאן ולכן כדאי שתארזו את החפצים שלכם ותברחו מפה כמה שיותר מהר.

לפני כמה ימים דיברנו בהרחבה על הפרק התשיעי של העונה השישית של משחקי הכס. למרות שהוא היה פרק נהדר שנתן לצופים את מה שהם כל כך רצו, היו שם כמה נקודות בעייתיות שגרמו לנו לשבת מול המרקע עם פרצוף מבולבל.

כעת מסתבר שמעבר לכמה החלטות שנויות במחלוקת שיוצרי הסדרה בחרו להציג לנו, נראה שהיתה בפרק טעות אחת, מצחיקה ומביכה במיוחד, שאיכשהו חמקה מעיניו של הבמאי של הפרק (ושל כל המעורבים ביצירה של הפרק ועריכת הוידאו שלו).

רגע וחצי לפני תחילת הקרב הממזרים הגדול על ווינטרפל, רמזי מגיע עם חבל, אליו קשור ריקון (למה לא בזיג-זג?!) סטארק. רמזי כמובן מתחיל לשחק איתו משחק קליעה למטרה, מול עיני הנץ של ג'ון סנואו, שמאבד את העשתונות, ובין רגע הוא קופץ על הסוס שלו ודוהר להציל את ריקון.

שימו לב לחרב של ג'ון בגיף המצורף למטה, מדובר בחרב שאמורה להיות עשויה מפלדה ווליריאנית, אחד החומרים הכי חזקים בעולם (של ווסטרוז), אך לצערנו היא בכלל לא חרב אמיתית :((((

משחקי הכס - פספוס מצחיק

בגיף הנ"ל שמתרכז בהילוך איטי ברגע שבו ג'ון עולה על הסוס רואים בבירור שהחרב של ג'ון מזויפת ובכלל לא עשויה ממתכת. עם כל הטירוף והדרמה שהיתה בפרק הזה היה קשה לזהות את הקטע הזה.

הטעות הזאת מחדדת את העובדה שלמרות כל הכסף, הזמן והאפקטים המיוחדים שיוצרים את העולם הקסום שאנחנו רואים, מדובר בסך הכל בשחקנים וצוות שגם הם לפעמים עושים טעויות (מביכות) שמשודרות בסופו של דבר בפרק.

והנה עוד אחד רגע לפני העליה לסוס החרב

משחקי הכס - ג'ון סנואו - פספוס מצחיק

אנחנו כמובן נעדיף לזכור את החרב שלו בסצנות כאלה

משחקי הכס - ג'ון סנואו - קרב הממזרים

קליק לעוד תכנים בנושא משחקי הכס

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...