פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קורע: שירות 'גוגל בלקמייל' יסחט אתכם באיומים עד שתתחברו לגוגל+

לפני כשנתיים השיקה גוגל באופן רשמי את הרשת החברתית שלה גוגל+ שאמורה הייתה להתחרות במונופול הבלתי ניתן לערעור של פייסבוק בזירה החברתית. תחילה מדובר היה ברשת אקסקלוסיבית שרק חברים עם הזמנה יכולים להירשם אליה, אולם בהמשך נפתחה הרשת לרישום חופשי, ואט אט הלך וירד המוניטין שלה והעניין בה, וגוגל פלוס הפך לעוד שירות כושל יחסית של גוגל שאמנם כולל כמה מליוני חברים, אבל יכול רק לחלום על רמת האינטרקציה הקיימת בפייסבוק.

לאחרונה החליטו בגוגל לדרוש מכל משתמש youtube שרוצה להגיב על סרטון להתחבר לגוגל פלוס אם ברצונו שתגובתו תאושר, סוג של תרגיל נואש של גוגל, שמנצלת את הפופולאריות של יוטיוב בכדי למשוך אליה משתמשים בכוח.

ובכן, אם חשבתם שהעניין הזה קצת מסריח, הכירו את השירות החדש והמופלא של גוגל, Google BlackMail. מדובר בשירות נהדר שכל מטרתו היא לסחוט אתכם הגולשים ולגרום לכם, אם לא ברצון אז באיומים, להתחבר סוף סוף לגוגל+ ולהפוך לפעילים בה.


איך זה עובד? פשוט מאוד. אתם מתחברים לגוגל פלוס, ואם לא, גוגל תחשוף לעולם ולמשפחה שלכם את כל הפרטים הכי מביכים עליכם. מה למשל: החיפושים המשונים שלכם ברשת כמו "הפלצתי-וזה-כואב-הסבר", המיילים המטרידים לבחורה שלא רוצה לצאת איתכם, שיחות הוידאו הסוטות שלכם במסנג'ר ועוד.

גוגל בלקמייל 4

כמובן, לא מדובר בשירות אמיתי כי אם בסרטון פארודיה מופרע ומצחיק מאוד מבית College Humor המעולים. לא מומלץ לצפות ליד הבוס, אך שווה להשקיע שתי דקות של צפייה, הפאנצ'ים חזקים במיוחד.

גוגל בלקמייל 2 גוגל בלקמייל 3

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...