פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

להתראות סכרת נעורים, שלום אהבה

תחשבו שאתם קמים בוקר אחד בצהריים, הציפורים מחרבנות לכם על הרכב, אתם נוסעים לעבודה – פותחים את הרדיו על גלגל"צ, נחרדים מהפלייליסט המחליא והבנאלי, מעבירים לרדיו תל אביב, שומעים את המוזיקה המזרחית המטרידה של אליקו – מכוונים את התדר לרשת ב' ומתחילה מהדורת חדשות.

לאחר שמבלבלים לכם את השכל על התקציב והגראדים והפאג'רים – מגיע האייטם הבא, הנורא, זה שאין עצוב ממנו: חברת עלית פשטה את הרגל ואין יותר שוקולד פרה, פסק זמן, או מקופלת.  אבוד. הכל אבוד. נשמע תסריט הזייתי שמתאים אולי לסרטים של אלפרד היצ'קוק, נכון? אז שתדעו לכם שזה קרה בשבוע שעבר, אמנם לא עלית ואמנם לא בארץ, אבל בארה"ב – זה קרה.

אז בזמן שבשבוע שעבר היינו עסוקים במתרחש מסביב לתחת שלנו, בצד השני של הגלובוס התחוללה מהפכה, מהפכה אלימה. מהפכה שאין ממנה דרך חזרה.  ,Hostess חברת הענק שמייצרת חטיפים מפורסמים וטעימים בצורה בלתי רגילה ובלתי בריאה לשריר אוטם הלב, הכריזה על פשיטת רגל!

תנו לנו לייק: החיידק – כל מה שמדבק ברשת

חטיפי העל מסוג: Twinkies, CupCakes, Ding Dongs, Ho Hos, Sno Balls, Donettes, כולם אינם. לא עוד! אין יותר. נגמר! היסטוריה בהתהוות, הכנת האנושות לסוף העולם. אפוקליפסה, ימות המשיח. הסוף. 80 שנה של עבר מלא בכולסטרול ושומנים בדם. נגמרו כפי שהתחילו.Twinkies הרבה מעבר להיותו גן עדן על פני בלוטות הטעם הוא סלבריטי בסדרות והסרטים שהכי אהבתם. הוא כיכב בתפקיד הראשי בזומבילנד, במכסחי השדים ובעוד סרטים וסדרות שכולנו מכירים וגדלנו עליהם כמו: מת לחיות, מת לחיות 2, משפחת סימפסון, איש משפחה, נישואים פלוס ועוד רבים וטובים. הרשת האמריקאית, גועשת ורועשת וכמובן לא נשארה אדישה לבשורה המרה.

ריכזנו עבורכם את מיטב הממים ובתמונות הרצות ברשת בימים אלו. בינתיים, אתם מוזמנים לחבק את המקופלת שלכם ולקוות שלה, זה לעולם לא יקרה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...