פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הישראלית הזאת תיעדה במשך 11 שנים את הנופים המדהימים של רמת הגולן וזאת התוצאה המהפנטת

אם יעשו מתישהו סקר על מהו חבל הארץ האהוב על הישראלים, סיכוי לא רע שהזוכה בפער ניכר יהיה הגולן. יש סיבה לזה שבכל שבת, חג ומועד הצימרים והנחלים וההרים באזור הזה מתמלאים במטיילים ונופשים – מדובר באזור יפה ממש.

יעל שלח, 24, צלמת ותושבת הגולן, נאלצה לעזוב אותו אחרי 11 שנה ולעבור לגור בירושלים. את הפרידה מהאזור בו גדלה היא החליטה לעשות בדרך הכי טבעית לה: באמצעות תמונות. היא אספה תמונות של נופים ואנשים שצילמה ברחבי הרמה במשך העשור האחרון, מאז היתה ילדה בת 13, ופרסמה אותן באלבום מיוחד בפרופיל הפייסבוק שלה. כל צילום שם מדגיש שני דברים עיקריים: 1. הגולן הוא פנינה, 2. יעל ממש טובה עם המצלמה.

גולן4

באלבום שהעלתה, היא גם כתבה כמה מילים על הפרידה מהגולן:

"גולן שלי, לא יודעת איך דברים יכלו להתגלגל אחרת, אבל שמחה שההורים החליטו לעבור לכאן לפני 11 שנים. נכון שבתור ילדה בת 13 הייתי אבודה מהמעבר ולקח לי הרבה מאד שנים לצאת מזה, והרבה בזכותך. 

בזכות היופי שבך גיליתי כמה אני אוהבת צילום , כמה אני מתרגשת מאור, אור שמש שנופל עליך בעדינות ובקשיחות, כל פעם אחרת. טקסטורות של עלים ופרחים ועצים, שלכת, פתיתי שלג וצבעים, השתקפויות, הרים, וילדים שמחים וחופשיים."

באופן די משעשע, יוצא שיעל עוזבת את האזור שהיא כל כך אוהבת בשביל הדבר שהיא אוהבת לעשות: הצילום. היא תחל בקרוב לימודי תקשורת צילומית במכללת הדסה. הצלמת הצעירה מספרת לאתר הפטריה שהיא מתכוונת לבקר בגולן כמה שרק יתאפשר והאמת היא שהתמונות שלה עושות גם לנו חשק לנסוע לטייל בגולן, ממש בקרוב. אספנו עבורכם 30 תמונות נבחרות של יעל, ואם אתם רוצים עוד אתם מוזמנים לבקר בגלריה המלאה (לינק בסוף הפוסט).

גולן

גולן2

גולן3

גולן5

גולן6

גולן7

גולן8

גולן9

גולן10

גולן11

גולן12

עלה ברוח

גולן13

גולן14

גולן15

גולן16

גולן17

גולן18

גולן19

גולן20

גולן22

גולן23

גולן24

גולן25

גולן26

גולן27

גולן28

גולן29

גולן30

גולן31

גולן32

גולן33

גולן34

קליק כאן לאלבום התמונות המלא "גולן"

תמונות נוספות של יעל שלח אפשר למצוא בדף הפייסבוק שלה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...