פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

העורבים האלה שודדים את תושבי השכונה במשך שנים בגלל דבר מקסים שעשתה ילדה בת 4

עורבים הם ציפורים שמשקיעות המון זמן ואנרגיה בנקמה. או שזאת לפחות השמועה – לאף אדם סביר אין באמת אומץ לסכן את שפיותו ובריאותו כדי לבדוק את אמיתות המשפט. אבל מסתבר שלעורבים יש גם צד אחר, קצת יותר נחמד, שהתקשורת הסמולנית לא מספרת לכם עליו. עורבים, אם רק מאכילים אותם ומתייחסים אליהם יפה, הם ממש סבבה, והם אפילו עשויים להיות מאוד משתלמים עבורכם.

תכירו את גבי מן, ילדה בת 8 מסיאטל, ארצות הברית. תחביבים שיש לה חוץ מ(אנחנו מנחשים) צפייה בפרוזן: האכלת העורבים בשכונה. היא עושה את זה מאז שהיא היתה בת 4.

עורבים1

וזו הדרך שלהם לגמול לה על המעשה הטוב שלה: שלל מתנות מפתיעות ישירות מהעורבים. יש פה לגו, חתיכות מתכת ואפילו חרוז אחד בצורת לב.

עורבים2

העורבים בוחרים את המתנות לפי שני כללי יסוד: הראשון, שיהיה נוצץ או מבריק, והשני – שייכנס למקור שלהם.

עורבים3

גבי, בניגוד למה שרובנו היו עושים, שמרה את כל התשורות שהעורבים הביאו לה ואפילו סימנה את אלו שהיא הכי אוהבת.

עורבים4

פעם אחת הם אפילו העניקו לה חתיכת מתחת עם המילה "best"  עליה. גבי תהתה אם הם השאירו אצלם את החלק שחרוט עליו "friends". מקריות?

עורבים5

והחלק הכי מגניב? הציפורים השחורות גם ממש טובות בהשבת אבידות. אמא של גבי איבדה פעם עדשת מצלמה והעורבים בשכונה לא אכזבו – הם איתרו את הרכיב והחזירו אותה לגבי.

עורבים6

ועכשיו שאלה: איך החתולים שאתם מאכילים בשכונה גומלים לכם? אפילו לרדוף אחרי ג'וקים הם לא מוכנים, המפונקים האלה. שוקלים חיית מחמד חדשה? יש מצב שעורב יהיה שווה לכם הרבה כסף ויהפוך את הבית שלכם למחלקת אבדות/מציאות.

דרך: boredpanda.com

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...