פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך היו נראים המפורסמים אם הם היו נולדים ג'ינג'ים

קצת כמו הפיל האסייתי, הפנדה הענק והלוויתן הכחול, גם ההומוספיאנס מסוג ג'ינג'ים נמצאים בסכנת הכחדה. תוך כמה עשורים יפסיקו להיוולד פריטים חדשים כאלה, ולא בגלל שברונטיות ובלונדינים מנסים לצוד אותם, אלא בעיקר כי ככה זה בטבע.

אולי זאת הסיבה שבגללה נולד הטמבלר Put a Rang On It  שכשמו כן הוא (כמעט, נו, תזרמו) שם אורנג' און איט ובורא ג'ינג'ים חדשים. בעצם, אם נדייק, הוא ממיר סלבים ממצב רגיל למוד של שיער כתום על גווניו ונמשיו. חוץ מעבודת פוטושופ, גם משנים למפורסמים את השם כדי לתת טאץ' ג'ינג'י לסיפור. כך הפך ריאן גוסלינג לראנג'יאן גוסלינג ואיימי פולהר לאיימי פוהרנג'.

אין מה לומר, הצבע הכתמתם והנמשים בפנים (ובכתפיים) דווקא נראים די טבעי על רוב הסלבס. שון קונרי לגמרי היה יכול לעבור כג'יימס בונד ג'ינג'י וגם סקרלט ג'והנסון יכולה בכיף להתחיל לצבוע לכתום (או לכל צבע אחר שתרצה. בכל זאת, מדובר כאן בסקרלט ג'והנסון.

בטמבלר החביב לא פסחו גם על דמויות מצוירות וגם הומר סימפסון הקירח הצליח להמיר את דתו לכתום, כמו גם פיטר גריפין – מה שמוכיח שאפילו דמויות מצוירות שורדות את המעבר. למי פחות מתאים הצבע הזה? ובכן, לברק אובמה זה פחות מחמיא. גם לסנופ דוג וריאהנה. למה? ובכן, תאלצו לנחש לבד.

ג'ינג'י1

ג'ינג'י2

ג'ינג'י3

ג'ינג'י4

ג'ינג'י5

ג'ינג'י6

ג'ינג'י7

ג'ינג'י9

ג'ינג'י35

ג'ינג'י34

ג'ינג'י33

ג'ינג'י32

ג'ינג'י31

ג'ינג'י30

ג'ינג'י27

ג'ינג'י26

ג'ינג'י25

ג'ינג'י24

ג'ינג'י23

ג'ינג'י22

ג'ינג'י21

ג'ינג'י20

ג'ינג'י19

ג'ינג'י18

ג'ינג'י17

ג'ינג'י16

ג'ינג'י15

ג'ינג'י14

ג'ינג'י13

ג'ינג'י12

ג'ינג'י11

ג'ינג'י10

עוד מפורסמים בצבעי תפוז, יש כאן.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...