פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

5 שנים אחרי שאבא שלה נפטר מסרטן הבחורה הזאת קיבלה ממנו מתנה מפתיעה ומרגשת ליום ההולדת ה-21 שלה

לפני קצת יותר מארבע שנים, נפטר מיכאל, אביה של ביילי, לאחר מאבק עיקש במחלת הסרטן שתקפה אותו. ביילי היתה אז בסה"כ בת 16, והמוות המפתיע של אביה טלטל את עולמה והכניס אליו המון עצבות ובדידות.

אביה של ביילי, שהיה מאוד קשור לבתו הקטנה, ידע קצת לפני מותו שאלו החודשים האחרונים לחייו, ולכן דאג להכין מראש הפתעה קטנה ומרגשת לבתו אותה היא תקבל בכל שנה ביום ההולדת שלה, אחרי שהוא כבר לא יהיה בן החיים.

וכך היא כתבה בפוסט מרגש שפרסמה בטוויטר:

"מאז שאבא שלי נפטר, אני ממש לא אוהבת את יום ההולדת שלי, כי הוא תמיד גרם ליום הזה להרגיש כל כך מיוחד. השנה פחדתי אפילו יותר, כי ידעתי שזו הפעם האחרונה בה אקבל ממנו מתנה" סיפרה ביילי.

אלא שהפעם חיכתה לביילי הפתעה נוספת ביחד עם זר הפרחים – מכתב בכתב ידו המקורי של אבא שלה, אותו כתב קצת לפני מותו במיוחד לרגל יום ההולדת ה-21 שלה. הנה המכתב המלא, התרגום בתחתית התמונה.

"פשוט נשברתי. המכתב הזה היה ממש ממש עצוב ומגניב בו זמנית" סיפרה ביילי על התחושות שעברו בה אחרי שקראה את המכתב בפעם הראשונה.

כאמור, כדי להוקיר את זכרו של אביה, החליטה הצעירה לפרסם את התמונה של הזר והמכתב בטוויטר, והרשת הגיבה כפי שכל מי שיקרא את המכתב סוחט הדמעות הזה יגיב – המון עצב, התרגשות ורצון עז לשתף. מעל מליון וחצי לייקים, קרוב ל-400 אלף שיתופים וסיקור נרחב של הסיפור ברחבי העולם. בהחלט דרך נהדרת להנציח את האב.

רגע לפני סיום ממליצים לכם לראות את הכלבה המצחיקה הזאת שמכחישה בכל תוקף שהיא חירבנה על השטיח. סרטון אדיר!לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...