פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה מצא בגינה שלו משפחה של עכברים והחליט לבנות להם את כפר הנופש המגניב הזה

לאחרונה הצלם סיימון דל נתקל במשפחה של עכברים שהתחילו להתרוצץ לו בגינה, אבל במקום לעשות את מה שמרבית האנשים היו עושים, שזה לרוץ לקנות חבילה של מלכודות עכברים, סיימון החליט להוציא את כלי העבודה שלו ולבנות להם כפר נופש משלהם בו יוכלו ליהנות בכיף כמה שהם רוצים.

הוא מספר שהכל התחיל כשהוא שיחק עם המצלמה בגינה מאחורי הבית שלו, הוא כיוון את המצלמה לכל הכיוונים במטרה למצוא משהו מעניין לצלם, וכשהוא הביט דרך עדשת המצלמה באזור הגדר של הגינה, הוא ראה להפתעתו עכבר קטן שמיד ברח למחילה שלו. באותו רגע סיימון החליט שהעכבר הזה יהיה הכוכב של סדרת התמונות שלו.

סיימון מיד רץ הביתה והביא כמה בוטנים, הוא הניח אותם בכניסה למחילה של העכבר והמתין בסבלנות במטרה לצלם אותו, הוא ידע שזה רק עניין של זמן עד שהעכבר הקטן יהיה מוכן לצאת, כדי לקחת את הממתקים שהוא הכין לו. העכבר כמובן יצא מהמחילה, לקח את האוכל ומיד חזר לשם בחזרה.

ביום למחרת כשסיימון הניח עוד פינוקים מחוץ למחילה של העכבר והמתין שהוא ייצא שוב הוא גילה להפתעתו שלא מדובר בעכבר אחד אלא במשפחה של שלושה עכברים, אבא אמא ובן. הוא מספר שבאותו רגע כשהוא גילה את זה הוא הרגיש מחוייבות אל המשפחה הקטנה שהוא מצא בגינה שלו, לשמור עליהם ולדאוג שלא יקרה להם דבר. מכאן הגיע אליו הרעיון לבנות להם כפר קטן בו הוא יוכלו ליהנות ולהסתובב חופשי.

עם הזמן משפחת העכברים התרחבה והוא ספר יותר עכברים קטנים שמתרוצצים להם בכפר הנופש שהוא בנה להם, הוא מספר שבקרוב יצטרך לבנות להם בית עכברים נוסף בגינה אבל יש לו גינה גדולה ואין לו בעיה לחלוק אותה עם משפחה כל כך חמודה ופוטוגנית. מוזמנים להתרשם מכל התמונות המקסימות ואם תרצו מוזמנים גם לבקר בעמוד הפייסבוק של משפחת העכברים (לינק בסוף הפוסט).

לעוד תמונות של משפחת העכברים המתוקה היכנסו לפייסבוק

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...