פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך היו נראים השחקנים של משחקי הכס אם הם היו בגיל של הדמויות בספרים

מסתבר שהיוצרים של סדרת הטלוויזיה משחקי הכס בחרו לשנות את הגילאים של הדמויות בספרים ולהציג אותם יותר מבוגרים. סדרת התמונות הבאה מציגה איך היו נראות הדמויות בטלוויזיה אם היו באותו גיל של הספרים.

זה לא סוד שיש הבדלים רבים בין סדרת הספרים של ג'ורג' ר.ר מרטין "שיר של אש וקרח" לבין האדפטציה הטלוויזיונית שעשו לספרים ברשת HBO בסדרה שכולנו מכירים בתור 'משחקי הכס'. לרוב כשמעלים את הנושא של השוני בין הספרים לסדרה מתכוונים בעיקר לשינויים הקשורים לקווי העלילה ולדמויות רבות שהופיעו בספרים, אך נעלמו מהסדרה מסיבות שונות של כותבי הסדרה.

אך אחד השינויים שפחות מדברים עליהם הוא ההבדלים בגילאים של הדמויות בספרים לעומת הדמויות שמופיעות בסדרת הטלוויזיה, שנראים משמעותית גדולים יותר. פחות או יותר כל דמות בסדרה מבוגרת יותר מאשר הדמות המקבילה שלה בספרים. לדוגמה דאיינריז בסך הכל בת 13 בתחילת הספר הראשון וג'ון סנואו בן 14. סביר להניח שהשינויים הללו היו על מנת לשמור על אלמנט האמינות של הסדרה. תחשבו לרגע על רוב סטארק מפקד על צבא שלם בגיל שבו הוא אמור להיות עדיין בחטיבת ביניים.

אף על פי כן זה מעניין לחשוב על איך הסדרה היתה נראית אם צוות השחקנים היה יותר קרוב לגילאים של הדמויות בספרים. לשמחתנו אחד הגולשים באתר רדיט העלה לאחרונה תמונה שמרכזת את מרבית הדמויות בסדרה ששינו להם את הגיל בצורה משמעותית בסדרה, לכל דמות הוא הציג כיצד נראו השחקנים באותו גיל של הדמות בספרים. בין הדמויות שבטוח תזהו נמצאים נד סטארק, קטלין סטארק, טיריון לאניסטר, סרסיי לאניסטר ועוד רבים וטובים.

משחקי הכס - גילאי דמויות 1

משחקי הכס - גילאי דמויות 2

משחקי הכס - גילאי דמויות 3

משחקי הכס - גילאי דמויות 4

משחקי הכס - גילאי דמויות 5

משחקי הכס - גילאי דמויות 6

משחקי הכס - גילאי דמויות 8

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...