פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

צפו: גל גדות עושה ליפסינק בקליפ של נוי אלוש

כל בוקר שנפתח עם קליפ מגניב וכיפי באורך שלוש דקות הכולל את גל גדות לא יכול להיות בוקר רע. אתמול פורסם הקליפ החדש של נוי אלוש בכיכובה של הדוגמנית-שחקנית גל גדות המבצעת ליפסינק לשיר של אלוש וסער בדישי. בקליפ נראית גדות מרקדת ומזמרת בסוג במה שנראה כמו וידאו ביתי מחדר מלון. הקליפ מתיימר לקדם את קולקציה חדשה של קסטרו, אך כצפוי סובל מבעיה אחת מרכזית: הוא מעניין גברים הרבה יותר ממה שהוא מעניין נשים, מהסיבות המובנות.

גל גדות lie

אם מתעלמים מעניין קהל היעד, בהנחה שנשים בכל זאת יצפו בסרטון, דבר אחד לא ברור. היכן הקולקציה של קסטרו? מדוע גדות לובשת בכל הסרטון פריט אחד? אני יודע. תגידו לי שהכוונה הייתה ליצור סרטון ביתי בוואן שוט, שייראה אותנטי. אז מדוע כל הקאטים והעריכה הגסה? אם כבר גדות החליטה לפנק את האנושות, לפחות שתעשה זאת בסטייל, כמו דוגמנית אמיתית, ותחליף בגדים מול המצלמה. אם כבר אותנטיות, אז עד הסוף.

הסרטון של גדות, אלוש וקסטרו, צפוי לעורר עוד הרבה דיונים ברשת, אך חותמת על כך שהתוצר המוגמר הוא אולי קצת בוטה מידי, התקבלה כשיוטיוב הגבילה אותו בו רק לבעלי חשבון יוטיוב (ג'ימייל) שמלאו להם 18. הסרטון צבר נכון לזמן זה מעל 5000 צפיות ונראה שמספר זה רק ימשיך לעלות ביממה הקרובה.

 

פטריה אתר האינטרנט הכי טוב בארץ

פוסט בהפתעה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...