פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

35 המצבות הכי מוגזמות והזויות על קברים של מאפיונרים ברוסיה

יש הרבה דברים ללמוד מסדרות וסרטי מאפיה, אבל מוסר השכל יש רק אחד: מאפיונרים עוזבים את העולם ועוברים לגבות פרוטקשן במקום טוב יותר בגיל צעיר יחסית ובנסיבות לא ממש טבעיות. זה הסיכון המרכזי בעסק הרווחי הזה והוא כלל עולמי וחוצה לאומים ומאפיות. נזכרנו בזה לא כי שוב יש שידור חוזר של הסופרנוס (תמיד יש שידור חוזר של הסופרנוס), אלא כי גילינו מה באמת קורה למאפיונרים אחרי שהם מתים. או ליתר דיוק: מה באמת קורה למאפיונרים רוסים אחרי שהם מתים.

דניס טרסוב, צלם רוסי וחובב מאפיה, עשה מסע בין בתי קברות ברוסיה ואוקראינה ותיעד את הקברים של המאפיונרים המקומיים, אלה שפחות הסתדר להם להישאר בחיים. את התמונות צילם טרסוב לא מתוך איזה פטיש או הערצה למאפיה או גופות, אלא כי בעיניו, המצבות הן יצירות ביזאריות שמנסות להפגין עושר וכוח: הן מגיעות לגובה של שני מטר ועליהן מצויר העבריין המנוח, והמחזה המגוחך הזה הלהיב אותו.

כדי שאף אחד מהעוברים בבית קברות לא יוכל להתעלם מהעובדה שמדובר באיש חשוב, המאפיונרים הרוסים מצוירים לצד מכונית המרצדס שלהם, עם טבעות ענקיות ובולטות, טרנינגים מצחיקים, חליפות יוקרה, ווסטים מעור ובפוזה של מנהיגים רבי עוצמה. או בקיצור: הרבה שופוני. שזה בעצם כל מה שנשאר למאפיוזו שעוזב את העולם עוד לפני שהוא סגר 40.

קברים של מאפיונרים רוסים 1

קברים של מאפיונרים רוסים 2

קברים של מאפיונרים רוסים 3

קברים של מאפיונרים רוסים 4

קברים של מאפיונרים רוסים 5

קברים של מאפיונרים רוסים 6

קברים של מאפיונרים רוסים 7

קברים של מאפיונרים רוסים 8

קברים של מאפיונרים רוסים 16

קברים של מאפיונרים רוסים 10

המשך בעמוד הבא…

הפטריה - האתר הכי טוב בארץ

פוסט בהפתעה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...