פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זה כנראה אחד מדוחות החניה הכי מטופשים וכושלים אי פעם

אחד הרגעים היותר מבאסים שיש לחיים האלה להציע לנו, הוא אותו רגע בו אנחנו חוזרים למקום בו החנינו את הרכב שלנו, ומגלים שפקח חביב שעבר במקום החליט להשאיר לנו מתנה מפנקת על השמשה, דו"ח חניה המבשר לנו שבקרוב נאלץ להיפרד מכמה מאות שקלים. במרבית מהמקרים, למרות הכעס והזעם הרגעי הרב כלפי הפקחים וגורמי האכיפה, האשמה היא עלינו, אבל לעיתים, ממש כמו בתמונה המצחיקה הבאה, גם פקחים יכולים לפשל ולגרום לנו לשלם על לא עוול בכפינו.

האמן האוסטרי ארווין וורם התפרסם בזכות הכישרון שלו לקחת דגמי רכבים מפורסמים, למתוח ולעוות אותם לצורות מצחיקות, לא הגיוניות ובלתי אפשריות, ולהפוך אותם ליצירות אמנות רחוב משעשעות המוצבות ברחבי גרמניה. אלא שלמרות שמדובר באמנות, אחד הרכבים שעיצב, משאית-מזון של מרצדס שמוצבת באחד מרחובות העיר קרלסרואה, הצליחה לזכות אותו השבוע באחד מדוחות החניה הכי ביזאריים אי פעם.

דוח משאית 2

פקח סורר שכנראה שתה יותר מידי או לחילופין היה נחוש בדעתו לייצר כמה שיותר דוחות חניה, כנראה לא ממש התלהב מהצורה בה החנה האמן את המשאית שלו והעניק לו מזכרת מתחת לווישרים – דו"ח חניה מתנת עיריית קרלסרואה.

דוח משאית 1

אחת הגולשות שעברה במקום צילמה את המחזה הביזארי והעלתה את התמונה לפרופיל הטוויטר שלה, שם היא זכתה לאלפיי לייקים, שיתופים ותגובות של גולשים משועשעים שתהו האם מדובר בבדיחה או שאותו פקח אומלל באמת לא שם לב שהוא מחלק דוח ליצירת אמנות. את תגובת הפקח לא ניתן היה להשיג, היות והוא עסוק כעת במתן דוחות לבובות בחלונות ראווה על התערטלות בציבור.

באמצעות: Metro

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...