פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

טאמבלר משעשע: טבעונים שמדכאים אותי

בתקופה האחרונה, הולך ומתחזק השיח הציבורי ברשת ובאמצעי התקשורת בנושא טבעונות וצמחונות. יותר ויותר אנשים הופכים לצמחוניים ומוותרים על אכילת בשר, בעוד אחרים בוחרים ללכת בדרך קיצונית אפילו יותר, ולוותר על אכילת כל סוג מזון שיש לו קשר לעולם החיי, או שלא גדל באופן אורגני. ברשתות החברתיות מתפרסמים מדי יום מאות פוסטים בנושא, החושפים התעללות בבעלי חיים, וקוראים לגולשים לשקול לשנות את הרגלי צריכת המזון שלהם, ואם לא, לפחות להגביר את המודעות בכל הנוגע לפגיעה היומיומית בבעלי חיים בתעשיית המזון.

אולם, יש גם כאלה שנמאס להם מההטפות ומהדיון הבלתי פוסק בעניין , ופשוט לא מבינים כיצד ניתן להתקיים אך ורק על בסיס מוצרים טבעוניים. לפני מספר ימים נפתח טאמבלר חדש בשם "טבעונים שמדכאים אותי". הטאמבלר הישראלי מציג צילומי מסך של סטטוסים ותמונות מפייסבוק העוסקים בטבעונות, אליהם מצורפות הערות של כותב הטאמבלר, בהן הוא מביע את דעתו הכנה על הפרסומים.

הטאמבלר ההומוריסטי הפך ויראלי אתמול ברשת, כשחלק מהגולשים חשבו שמדובר במיזם אדיוטי ומטופש למדי, בעוד אחרים מצאו עצמם צוחקים בקול מההערות השנונות/בוטות של המחבר.

מבלי להיכנס לדיונים אידיאולוגיים בעניין, רק נדגיש כי אין לנו דבר וחצי דבר נגד טבעונות, וכמובן שהטאמבלר וכמו כן הפוסט הזה, הם הומוריסטים לחלוטין, ואין בהם בכדי לפגוע בציבור הטבעוניים והצמחוניים.

10

כנימות בפטרוזיליה זה סלנג של טבעונים לכיני ערווה

 

11

זורקים לפח

 

1

אם כבר לשחק בביוב, אז רק עם כף עץ

2

לחן: “תחזור תחזור” של משינה, מילים: גרועות

3

הידעתם? “סייטן” ברומנית זה קקי

4

מי צריך סבון כשאפשר לשים שיבולת שועל בגרביים

5

 פשטידת/פאי/קיא רועים

6

מכינה טופו מצלמת מפת שולחן

7

לקרוא לזה צ’יפס זה כמו לקרוא לאושוויץ ספא

8

המנה הזו נקראת “דברים שמצאתי בפח והחלטתי לבשל”. טעים.

9

זין של סוס נומנומנומ

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...