פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה ניסה להתחיל עם בחורה בטינדר וזה הדבר המצחיק שקרה כשהיא סוף סוף ענתה לו

כל מי שיצא לו להשתמש פעם באפליקציית טינדר יודע שחלק מהקסם שלה היא האפשרות לתקשר עם בני זוג פוטנציאלים כאן ועכשיו בלי עיכובים ומחסומים. זאת בדיוק הסיבה בגללה ההתכתבות הבאה, שכוללת בסה"כ 10 הודעות שהתפרשו על פני קרוב ל-3 שנים, היא כנראה אחת הכי מצחיקות שנוצרו אי פעם בטינדר.

הכל התחיל כאשר ג'וש, סטודנט בן 22 הוריד את אפליקציית טינדר ונתקל בפרופיל של מישל, בת 21, גם היא סטודנטית באותה האוניברסיטה. לאחר ששלח בקשות התאמה להמון בנות אקראיות, מישל נראתה לו מיוחדת מכולן והוא החליט לשלוח לה הודעה בה כתב בפשטות "היי מישל". ההודעה של ג'וש נותרה ללא מענה ותך כמה דקות הוא שכח מהעניין והמשיך הלאה בחייו.

התכתבות טינדר מצחיקה 15

אלא שאז, אחרי קרוב לחודשיים, הוא קיבלת לפתע הודעת תגובה מהבחורה החביבה שכתבה לו שהיא מתנצלת שלא ענתה והסבירה כי הטלפון שלה מת. מכאן והלאה, החלה תכתובת קורעת בין השניים, תוך שהשניים מקפידים לענות זה לזה רק אחרי תקופת זמן ארוכה במיוחד. שימו לב לתאריכים:

התכתבות טינדר מצחיקה 1

בשלב הזה, כך מספרים השניים, אף אחד מהצדדים לא רצה להיות זה שהורס את הבדיחה. וכך, במשך כמעט שלוש שנים, הם המשיכו להחליף אחד עם השני הודעות קורעות המתרצות מדוע לא ענו זה לזו בזמן

התכתבות טינדר מצחיקה 2

לפני קצת פחות משבוע, 6 חודשים אחרי ההודעה האחרונה, החליט ג'וש לפרסם את ההתכתבות שלו עם מישל בפרופיל הטוויטר שלו. "רק רציתי לשתף את החברים ולהצחיק אותם" הוא מספר. אבל הפוסט של ג'וש התפוצץ ותוך שעה זכה למאות שיתופים ותגובות שהפכו בהמשך למבול של ממש.

התכתבות טינדר מצחיקה 12

אבל הסיפור לא נגמר כאן. "הלב שלי התחיל לפעום בחוזקה" מספר ג'וש על הרגע בו גילה שאחת המגיבות לפרסום שלו היתה לא אחרת מאשר מישל, שחשפה סוף סוף את השם המלאה שלה והזדהתה, עם תגובה אופיינית מצחיקה.

התכתבות טינדר מצחיקה

הפעם הם גם החליפו טלפונים ומספרים שהם בעיקר מתכתבים על כמה הזויה כל הסיטואציה הזאת. "חשבתי שיהיה נחמד להיפגש איתו" סיפרה מישל בהמשך על מה שעבר לה בראש לארוך השנים בהם התקיימה השיחה. "אבל לא רציתי להיות זו ששוברת את הבדיחה שלנו"

התכתבות טינדר מצחיקה 4

גם הגולשים בתגובות פרגנו לשניים וחלקם דרשו להיות מוזמנים לחתונה. אולם, אם חשבתם שפה מסתיים הסיפור הרומנטי הזה, אז אתם טועים, כי כאן מגיע הטוויסט הבאמת מפתיע בעלילה.

בהמשך השבוע, נתקלו מנהלי טינדר בתכתובת של השניים ופנו אליהם עם הצעה שאי אפשר לסרב לה: 24 שעות להחליט על יעד בעולם לדייט הראשון שלהם על חשבון החברה.

התכתבות טינדר מצחיקה 13

בראיון לאתר באזפיד, מספר ג'וש שהוא ומישל דיברו על זה ביניהם, והוואי יכולה להיות יעד מעניין מבחינתם. ואכן, החל מאתמול, בטינדר סוגרים את הפרטים האחרונים ומתכננים לשלוח אותם לעיר מאווי ממש בקרוב.

התכתבות טינדר מצחיקה 7

בינתיים, עד הטיסה, השניים ממשיכים לחזק את הקשר, מתכננים להיפגש פנים מול פנים בימים הקרובים ונראה שההתכתבות שלהם ממש לא עומדת להיגמר בקרוב. פשוט נהדר.

התכתבות טינדר מצחיקה 11

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...