פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

30 תמונות מצחיקות של גברים שלא מוכנים להשלים עם העובדה שיש להם קרחת

במהלך חייהם של כמעט מחצית מהגברים, מגיע אותו רגע מבאס בו השיער מתחיל לנשור בקצב מהיר יותר מהקצב בו הוא צומח, תהליך איטי וכואב בסופו הם נשארים עם קרחת גדולה שמעטרת את ראשם. זה יכול לקרות בשנות העשרים המוקדמות או אפילו לפני, ולעיתים גם בגיל מאוחר יותר, אבל בסוף, זה כנראה יקרה.

בשלב הזה בו ההתקרחות מתחילה, אוכלוסיית הגברים מתחלקת ל-3 אסכולות שונות: אלה שמנסים פתרונות רפואיים שונים כדי לנסות ולמנוע את המשך ההתקרחות, אחרים שמשלימים עם הקרחת, מגלחים את הראש, וזורמים עם המראה נטול השיער, והגרועים מכולם, אלה שמשתמשים בטקטיקת ההלוואה והחיסכון הידועה לשמצה, במסגרתה הם "משאילים" שיער מהאזורים בקרקפת בהם הוא עדין צומח, ומסדרים אותו כך שיחפה על השטחים המתים. התוצאה: תאונת אופנה מצערת, שחוץ מהמקרים של בנימין נתניהו או דונאלד טראפ, נראית כמו בדיחה עצובה.

הלוואה וחיסכון בשיער 24

סדרת התמונות המשעשעת הבאה מציגה כמה תסרוקות גרועות במיוחד של גברים שבחרו משום מה בדרך הפעולה הזאת, ומדגימה מדוע אם אתם גברים מקריחים, עליכם לעשות הכל כדי לא להגיע למצב הזה. ממש כמו ראש מלא שיער, גם קרחת יכולה להיראות מעולה, כל עוד שומרים על הכללים ולא סוחטים את השיער שעדין נשאר. ראו הוזהרתם.

הלוואה וחיסכון בשיער 1

הלוואה וחיסכון בשיער 2

הלוואה וחיסכון בשיער 3

הלוואה וחיסכון בשיער 4

הלוואה וחיסכון בשיער 5

הלוואה וחיסכון בשיער 6

הלוואה וחיסכון בשיער 7

הלוואה וחיסכון בשיער 8

הלוואה וחיסכון בשיער 9

הלוואה וחיסכון בשיער 10

הלוואה וחיסכון בשיער 11

הלוואה וחיסכון בשיער 12

הלוואה וחיסכון בשיער 13

הלוואה וחיסכון בשיער 14

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...