פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה למד צילום בזמן שריצה מאסר בכלא ואלו התמונות שהוא צילם אחרי שהשתחרר

דונאטו די קמיליו הוא צלם מוכשר. לא צריך להיות מומחה גדול כדי לראות, מספיק מבט חטוף בתמונות שלו כדי להבין. רק שבניגוד להרבה צלמים טובים, די קמיליו מקפיד לצלם אובייקטים פחות נעימים לעין. הוא מצלם מקרוב אנשים פצועים, זקנים והומלסים – שהם מושא הצילום החביב עליו. מה פשר הבחירה המוזרה הזאת? כנראה שזה קשור בסיפור החיים שלו.

די קמיליו הוא אסיר משוחרר. הוא בילה בכלא אחרי שצבר גיליון הרשעות מכובד עם מגוון עבירות רכוש. בבית הסוהר התפנה לו קצת זמן כי לא היה כל כך לאן לפרוץ ומה לגנוב, אז הוא עבר על כל המגזינים בספריית הכלא ונזכר בתחביב הישן שלו – צילום.

צלם

עוד כשהיה ילד הוא הסתובב עם מצלמה בכל מקום, רק שבתקופה ההיא, כדי לצלם, היה צורך בפילם ובפיתוח התמונות, בדיוק שני דברים שלהורים של העבריין המורשע לא היה כסף בשבילם. אז אתם יודעים איך זה, התחביב נזנח ודי קימליו אימץ קריירה שיותר מתאימה לעניים. כלומר, הוא התמקצע בפשע.

צלם2

אז כשהוא השתחרר מהכלא, ב-2011, האסיר המשוחרר החליט שהגיע הזמן להפוך למקצוען. אחרי קצת צפייה במדריכים ביוטיוב ועוד קצת קריאה באתרים, הוא יצא לדרך חדשה. ההבדל היחיד בינו לבין צלמים אחרים, הוא שהוא צילם את כל מה שאנשים לא רוצים להסתכל עליו. הוא מסתובב ברחובות ניו יורק ופונה להומלסים, עניים, טיפוסים מוזרים ומפוקפקים. "חוכמת הרחוב שלי מאפשר לי ליצור קשר עם אנשים שצלמים רגילים יתרחקו מהם" מסביר די קמיליו.

צלם3

בראיונות הוא מספר ש"לאנשים האלה אין פרצופים, אין פנים ולכולם מגיע שיהיו להם פנים". חלק מהאנשים שנחשפים לצילומים לא מבינים את הקטע, אבל את הצלם זה פחות מטריד כי הוא עושה את זה בעיקר בשביל אלו שהוא מצלם אותם: "הם מבינים שאני רואה בהם משהו שאני רואה בעצמי ושאני מאמין שגם שאר העולם יכול להתחבר אליו".

הנה עוד כמה עבודות של די קמיליו:

צלם4

צלם5

צלם6

צלם7

צלם8

צלם9

צלם10

צלם11

צלם12

צלם13

צלם14

צלם15

צלם16

צלם17

צלם18

צלם19

 מקור: upworthy

קליק כאן לעוד תמונות נפלאות של דונאטו די קמיליו

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...