פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כפר השועלים ביפן הוא כנראה אחד המקומות הכי מתוקים עלי אדמות

בשלב הזה של חיינו, אנחנו כבר יודעים כי יפן, מדינת השמש העולה, כוללת כמה מקומות קסומים במיוחד בגזרת בעלי החיים המתוקים, כמו האי אוקונישימה המאוכלס כולו בארנבים מתוקים, או האי ההזוי טאסירוג'ימה שנשלט באופן אבסולוטי על ידי חתולים שמספרם עולה זה של בני האדם המתגוררים בו. ובכל זאת, יש מקום אחד שהוא כנראה גן העדן האמיתי של המתיקות

כפר השועלים ביפן, הממוקם במחוז מייאגי במדינה, כולל מאות שועלים מ-6 סוגים שונים, שמתרוצצים חופשיים בכל ימות השנה, משחקים יחד, רבים, משתעשעים ובעיקר מספקים תפאורה נפלאה ויוצאת דופן למקום.

שועלים 2

אם לשפוט על פי המראה החיצוני שלהם, השועלים הם ללא ספק אחד מבעלי החיים הכי חמודים עלי אדמות, אבל כידוע מדובר בחיה לא מבויתת שנחשבת ערמומית למדי, ולכן הכניסה לילדים קטנים לא מומלצת ובנוסף המבקרים במקום מוזהרים שלא להאכיל את השועלים ישירות מכף היד.

כמו בכל העולם, גם ביפן נחשבים השועלים לערמומיים ובלתי צפויים. למרות זאת, יש יפנים שמאמינים שלשועלים יש כוחות מיסטיים מסתוריים ושהם שליחי שלהאל היפני "אינארי אוקאמי", אל הפריון, השגשוג והאורז. כן כן, בתרבות היפנית יש אל שאחראי על האורז. קצת מצחיק, אבל די הגיוני במדינה שהמאכל הכי פופולארי שיצא ממנה הוא סושי.

בשורה התחתונה, ומתוך הנחה שלא יצא לכם לבקר שם בקרוב, הנה אוסף תמונות מתוקות להחריד מכפר השועלים.

שועלים 12שועלים 1 שועלים 4 שועלים 5 שועלים 6 שועלים 7 שועלים 8 שועלים 9 שועלים 10 שועלים 11

שועלים 3 שועלים 13 שועלים 14 שועלים 15שועלים 26 שועלים 16 שועלים 17 שועלים 18 שועלים 19 שועלים 20 שועלים 21שועלים 25 שועלים 22 שועלים 23 שועלים 24

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

באמצעות: Huffington postBoredPanda.com

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...