פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

במשך 10 שנים חשבו בני המשפחה שהכלבה האהובה שלהם מתה, אבל אז קרה הדבר המדהים הבא

עבור בעלי כלבים אין תסריט אימה גדול יותר מלאבד את היצור הפרוותי האהוב עליהם. כלבים הם אמנם בעלי חיים חכמים, אבל כשדעתם מוסחת הם עלולים להתחיל לרוץ ולהתרחק ולעיתים לאבד את הדרך חזרה. לצערנו, כמעט כל אחד מאיתנו מכיר סיפור על כלב שהלך לאיבוד ומעולם לא חזר, אלא שלפעמים לסיפורים העצובים האלה יש סוף שמח ומפתיע, ממש כמו בסיפור המטורף הבא.

לפני קצת יותר מעשר שנים, ישבה דברה סוירוולד עם ילדיה בחצר הבית שלהם בפנסילבניה ויחד הם שיחקו עם אבי, כלבת הלברדור בת השנה שלהם אותה אימצו כמה חודשים קודם לכן. בשלב מסוים, משהו גרם לאבי לרוץ מהחצר ולברוח, וזו גם היתה הפעם האחרונה בה בני המשפחה ראו אותה.

החיפושים אחר אבי נמשכו שבועות ארוכים ולמרות הנחישות הגבוהה של בני המשפחה לנסות ולאתר את כלבתם האהובה, המאמצים העלו חרס ובני המשפחה שבורי הלב השלימו עם העובדה שהכלבה שלהם כנראה מתה.

השנים חלפו ודברה ובני המשפחה כבר הספיקו לאמץ שני כלבים חדשים. אלא שבשבוע שעבר, 10 שנים אחרי שהלכה לאיבוד, קרה הבלתי ייאמן. הלברדורית השחורה הגיחה ביום בהיר אל חצר של בית המרוחק כ-13 קילומטרים מביתם של משפחת סוירוולד. בעל הבית שזיהה כי מדובר בכלבה ידידותית ומחונכת לקח אותנ לאחד ממקלטי הכלבים בסביבה ושם, אחרי שנבדק הצ'יפ שלה, היא זוהתה כאבי, אותה כלבה שנעלמה לפני עשור.

דברה מספרת ששיחת הטלפון שקיבלה ממקלט החיות,קצת יותר מעשור אחרי שברון הלב ההוא, הכתה אותה בתדהמה והיא מגדירה אותה בתור נס. "האמת שהייתי פשוט בשוק וצעקתי 'אלוהים אדירים!'. זה מדהים. היא כאילו חזרה אלינו מהמתים". דברה אספה את אבי ביום שלישי שעבר והחזירה אותה בדיוק לאותו הבית ממנו נעלמה לפני 10 שנים. ואגב, היא עדין מגיבה לשם אבי.

על פי בדיקת הווטרינר ובעקבות מצבה הגופני הטוב, עושה רושם שאבי לא בילתה לבדה את עשר השנים האחרונות, אך עד עכשיו לא ידוע מה עבר עליה במהלך תקופת הזמן הכל כך ארוכה הזה. אבי כבר מבוגרת, בת 11 והיא מעוטרת בשערות לבנות אבל היא עדין מאוד ידידותית ומאושרת לפגוש את המשפחה האמיתית שלה.

באמצעות: bored panda | מידע נוסף: TRIBlive

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...