פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

איך יגיבו גברים כשיגלו שהבליינד דייט שלהם היא נהגת פעלולים מקצועית?

ביצרנית המכוניות האמריקאית "פורד" חיפשו דרך משעשעת לקדם את דגם "מוסטנג 2015" החדש שלהם לרגל הולנטיינז דיי, והחליטו לעשות זאת באמצעות מתיחה משעשעת הכוללת נהגת פעלולים אטרקטיבית ונסיעה אחת שכמה גברים אומללים כנראה לא ישכחו הרבה זמן.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

הגברים בסרטון מגיעים בזה אחר זה למסעדה שם הם פוגשים בחורה בלונדינית ואטרקטיבית לבליינד דייט שההפקה סידרה להם מראש, בלי שיחשדו בכלום כמובן. בסוף הדייטים המשעממים משהו, מציעה הבחורה לגברים להסיע אותם הביתה במכונית המוסטנג הנוצצת שלה. הגברים כצפוי, נגנבים מהרכב ומציעים לה לנהוג במקומה ולהראות לה מה הם יודעים, והיא מצדה מצהירה שהיא ממש חלשה בהילוכים ומעמידה פנים שהקשר בינה לבין נהיגה מקרי בהחלט..

אלא שאז, כמה דקות בתוך הנסיעה, פונה לפתע הבחורה עם הרכב לתוך חניון נטוש שם היא מבצעת שלל פעלולים במהירות גבוהה עם הרכב בזמן שהדייטים דבוקים לכסא ולא מבינים מה בדיוק נחת עליהם כרגע. בהמשך הם מגלים להפתעתם שהרכב חמוש במצלמות ושהבחורה היא בכלל פרסין פרסטון, נהגת פעלולים מקצוענית. בהחלט סיום מאכזב לדייט ראשון.

נהגת פעלולים 1

התגובות של הגברים הן כאמור מאוד מצחיקות, אבל מעבר לכך, ולמרות שזו לא הייתה המטרה שלו, מה שבעיקר בולט בסיום הסרטון הוא ההשפלה שלהם לנוכח האמירות השוביניסטיות משהו שהשמיעו חלקם ברגע שנכנסו לתוך הרכב המפתיע של בת הזוג הפוטנציאלית שלהם.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...