פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האתר המעולה הזה משווה בין המשכורת שלכם לזו של שחקני כדורגל

כמה כסף אתם מצליחים להרוויח בשנה? 50 אלף ש"ח? 100 אלף? 200 אלף? לא משנה מה תהיה התשובה שלכם לשאלה הזאת, ובהנחה שאתם לא אחד משיאני השכר במשק, כנראה שאין שום סיכוי שאתם אפילו מדגדגים את המשכורת השבועית של כריסטיאנו רונאלדו למשל, או של עשרות שחקני כדורגל בולטים אחרים ברחבי הגלובוס.

בעשור האחרון המריאו משכורות שחקני הכדורגל בעולם והגיעו למחוזות לא הגיוניים. גם שחקני כדורגל ישראלים ממוצעים שמשחקים בליגת העל המקומית ולא נחשבים לסופרסטארים, מרוויחים לעיתים מאות אלפי שקלים בשנה ומעלה, וגורמים לנו, גברים ונשים במעמד הפועלים, להצטער על הרגע ההוא בגיל 5 בו בחרנו להירשם לחוג קרמיקה במקום לבית ספר לכדורגל.

מחשבון חדש וסופר מגניב שיצרו באתר BBC מאפשר לכם לבדוק איך נראית המשכורת שלכם ביחס לכמה משחקני הכדורגל הגדולים בעולם ובפרמייר-ליג האנגלית ועל הדרך מפנק אתכם בכמה פרטי טריוויה רלוונטים ומייאשים כמו כמה זמן יקח לכם להרוויח את המשכורת השבועית של השחקן שבחרתם, ואפילו נתון שמתעדכן בלייב ומראה כמה כסף אתם הרווחתם מאז שהפעלתם את המחשבון לעומת כמה עשה כוכב הכדורגל. ספויילר: אתם הולכים להיות מאוד מדוכאים כשתראו את התוצאות.

אז איך זה עובד?

פשוט וקל. תחילה לחצו על התמונה או כאן כדי להגיע לעמוד המחשבון באתר BBC.

כעת הכניסו את שם המדינה בה אתם חיים ואת המשכורת השנתית המוערכת שלכם ואחר כך בחרו כדורגלן מהרשימה לצורך ההשוואה. אם אתם לא רוצים לסיים עם תחושת עליבות מוחלטת, אולי כדאי שלא תתחילו עם הסטארים הגדולים. אחרי שסיימתם, לחצו על הכפתור הירוק.

לצורך ההדגמה, בחרנו להשוות ישראלי פיקטיבי שמרוויח 8000 ש"ח בחודש מול השחקן היקר בעולם, כריסטיאנו רונאלדו.

משכורת שחקני כדורגל 3

מול עינכם המשתאות יופיעו שלל נתונים מגניבים המשווים בין השכר שלכם מול הכדורגלן. במקרה הזה, מבשר לכם המחשבון כי רונאלדו, שמרוויח קרוב לעשרים מליון אירו בשנה, עושה את המשכורת השבועית שלכם ב-9 דקות. את המשכורת השנתית שלכם, בחישוב מהיר, הוא יעשה ב-468 דקות, שהן קצת פחות מ-8 שעות, או במילים אחרות, יום עבודה אחד.

משכורת שחקני כדורגל 4

כמה זמן יקח לכם לעשות  את המשכורת השנתית שלו? ובכן, הדמות הפיקטיבית שלנו היתה צריכה להתחיל לעבוד בשנת 942 לספירה כדי להגיע ב-2015 לשכר מצטבר שזהה לזה של רונאלדו (בשנה).

משכורת שחקני כדורגל 5

בהמשך תוכלו לצפות בהשוואה בין המשכורת השנתית שלכם לבין המשכורת הממוצעת במדינה שלכם ובעולם.

משכורת שחקני כדורגל 6

לסיום, תחשפו לפרט המטריד ביותר: כמה כסף עשה כל אחד מכם מאז שהתחלתם להתעסק עם המחשבון. לאחר 2 דקות בלבד של שהיה באתר, רונאלדו הספיק להרוויח 652 ש"ח, כשאנחנו הצלחנו לגרוף סכום לא פחות מרשים של 61 אגורות.

משכורת שחקני כדורגל 8

בקיצור, אם אין לכם תכניות מיוחדות לסופ"ש, המחשבון הזה הוא דרך נהדרת לשרוף כמה דקות טובות, והוא אפילו די ממכר. אם אתם שואלים אותנו, מדובר במזוכיזם קלאסי, וההמלצה הגורפת שלנו היא ללכת למגרש הכדורגל הקרוב למקום מגוריכם במקום לבזבז את הזמן ולהתחיל להתאמן על המספרת שלכם. בהצלחה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...