פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

פרויקט צילום מופלא: נופים מרהיבים עשויים אך ורק מאוכל (תמונות)

אוקיי. באמת שלא הייתי צריכה לראות את זה עכשיו. אם קודם התחלתי רק לפתח רעב, הרי שעכשיו אני מריירת על המקלדת. זה לא מספיק שחלפו אצלי עכשיו על המסך כל אבות המזון כולל המשפחה המורחבת? הם היו חייבים להיות מסודרים בצורה של שלל נופים מרהיבים ומפוטשפים בצבעים מפתים?? אז כן, הם היו חייבים כי ככה החליט הצלם הלונדוני המוכשר במיוחד –  קארל וורנר .

בפרויקט הנהדר ומעורר התאבון שלו, מייצר הצלם, שעובד בפרסום ומצלם סטילס כבר 25 שנה, דגמים גדולים של נופים פנורמיים רחבים, העשויים מאוכל! כן שמעתם נכון. שוקולד, ופלים, ירקות מכל הסוגים, לחמים, סוכריות, עשבי תיבול, גבינות, בשרים – בקיצור, כל דבר שאפשר לעכל. הפרויקט הזה התחיל כבר לפני עשר שנים ומה שממש מגניב בו, זה שפעמים רבות לא לגמרי מבחינים שהנוף עשוי ממזון. בחנו את עצמכם: אתם מזהים את כל סוגי המזון בתמונה? אני די בטוחה שאם לא הייתי קוראת את הכותרת, היה לי מאוד קשה להבחין שמדובר במזון בכלל, לפחות בחלק מהתמונות.

 

Autumn-Flakes Brocolli-Forest Candy-Cottage Cart-Balloons Cereal-Dust-Bowl Cheesescape Cheese-Volcano Chinese-Junk Chocolate-Express Chrysler-Building Coconut-Haystacks Coralscape Cowboy-Valley Fishcape-Landscape Fishscape-Portrait Mushroom-Landscape Paris-Boulevard1 Pasta-Island Pumpkin-Paradise Red-Scorpion Salmon-Sea Tuscany-Landscape-small UB-Great-Wall1 UB-Taj-Mahal1 White-Castle Yellow-Oasis

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...