פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הזוג הזה יצר סדרת תמונות מצחיקה שמסתלבטת על הצלם שעוקב אחרי בת זוגו ברחבי העולם

בשלב הזה של חייכם, סביר מאוד להניח שכבר נתקלתם בסדרת התמונות המופלאה "Follow me to" של הצלם מורד אוסמן ובת הזוג היפהפייה שלו נטליה זקרובה. כזכור, אם איכשהו הצלחתם להחמיץ את הסיפור הזה, כבר יותר מ-3 שנים שהשניים מטיילים ברחבי העולם ומפנקים אותנו בצילומים מהפנטים בהם אוסמן מובל על ידי נטליה המסתורית כשהיא אוחזת בכף ידו וגבה פונה אל המצלמה על רקע המקומות הכי מדהימים על הפלנטה.

עקוב אחרי פרודיה 5

הצילומים של השניים, שממשיכים להתפרסם מדי יום באינסטגרם שם עוקבים אחריהם מעל 4 מליון גולשים, זכו ללא מעט חיקויים ופרודיות לאורך השנים, אבל אף אחד מהם כנראה לא מוצלח כמו סדרת התמונות המצחיקה הבאה.

פורסט לו ואגנס צ'יין, זוג חביב מטאיוואן שיצא לאחרונה לחופשה זוגית בהוואי, החליטו לעשות כבוד לסדרת התמונות המקורית ולייצר גרסת "עקוב אחרי" מקורית משלהם על רקע נופיה של הוואי. אולם, במקום אחיזת היד הרומנטית ומלאת התשוקה שאפיינה את התמונות של מורד ונטליה, צ'יין מובילה את בן הזוג שלה פוסרט תוך שהיא מושכת אותו בשיער, באף ובאוזניים, מה שהופך את כל העסק לפרודיה מצחיקה ומוצלחת במיוחד.

את 4 התמונות המשעשעות שצילמו פרסמו השניים בפייסבוק ותוך זמן קצר הן החלו להתפשט ברחבי הרשת וזכו לעשרות אלפי שיתופים, לטעמינו, בצדק מוחלט. הנה התמונות לפניכם, ואם אתם רוצים להיזכר בסדרת הצילומים המקורית אתם מוזמנים לבקר כאן.

עקוב אחרי פרודיה 1

עקוב אחרי פרודיה 2

עקוב אחרי פרודיה 3

עקוב אחרי פרודיה 4

>> איך באמת נראית נערת המסתורין שמובילה את בן הזוג שלה מסביב לעולם?

>> זו התחנה האחרונה והמפתיעה במסע של הצלם שמובל על ידי בת זוגו ברחבי העולם

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...