פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מעצבת אופנה משתמשת בחומר מפתיע במיוחד לאילוסטרציות שלה

הבוקר נתקלתי בדבר מתוק ויצירתי במיוחד. לא בטוח שזה יפיל אתכם מהרגליים, נשמתכם אולי לא תעתק ולא תנצרו את הפוסט בגנזכי מחשביכם, מצד שני – אולי כן. אני משוכנעת שעבור אנשים שעוסקים בעיצוב ובאמנות ויצירתיות היא חילק בלתי נפרד מעבודתם, יש כאן רעיון מקסים ומפתיע, שגם מבוצע בצורה מוצלחת מאוד.

רק בת 22, מצאה גרייס צ'או, סטודנטית מסינגפור, דרך מעניינת מאוד לשרטט את אילוסטרציות האופנה שלה. במקום להשתמש באמצעים מקובלים כגון בד, צבעי מים, עפרונות או דיו, היא השתמשה בעלי כותרת. העלים השונים לא רק מהווים תחליף לקווים וצבעים, אלא מגדירים את כל הטקסטורה והגזרות של הקולקציה.

כמו בכל סיפור טוב, הכל קרה בטעות. הרי משהו צריך לתת השראה, לא? צ'או קיבלה פרח מבחור ורצתה לשמר את יופיו. כעת היא עושה זאת באופן קבוע והפרחים החביבים עליה הם מרובי הגוונים.

"עלי הכותרת עוזרים לי לייצר הדפסים שבכל דרך אחרת כנראה לא הייתי חושבת עליהם לבד", היא מספרת, "עלי כותרת הם חומר מצוין לאילוסטרציות משום שהעידון והרכות שלהם מחקות היטב את אופי הבד". מוזמנים להתעורר ולהריח את הפרחים.

Clever-Fashion-Illustrations-With-Real-Flower-Petals-As-Clothes-__605 Clever-Fashion-Illustrations-With-Real-Flower-Petals-As-Clothes-1__605 fashion-illustrations-flower-petals-grace-ciao-1__605 fashion-illustrations-flower-petals-grace-ciao-2__605 fashion-illustrations-flower-petals-grace-ciao-3__605 fashion-illustrations-flower-petals-grace-ciao-4__605 fashion-illustrations-flower-petals-grace-ciao-5__605 fashion-illustrations-flower-petals-grace-ciao-6__605 fashion-illustrations-flower-petals-grace-ciao-7__605 fashion-illustrations-flower-petals-grace-ciao-8__605 fashion-illustrations-flower-petals-grace-ciao-9__605 fashion-illustrations-flower-petals-grace-ciao-12

More info: graceciao.com | Instagram (via)

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...