פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מליוני עלי כותרת כיסו עיירה שלמה בעקבות תעלול פרסומי מבריק ומרהיב

הפקות גרנדיוזיות ומוטרפות בעבור פרסומת הן כבר לא דבר חדש, וגם כאן זה המקרה. כבר ראינו את ואן דאם יורד לשפגט על מראות של משאיות נוסעות של וולבו, רד בול גרמה למישהו לקפוץ מהחלל, אולד ספייס יצרה אתר שלם של מוצרים שאינם קיימים אבל עדיין מפורסמים על ידי הפרזנטור האגדי שלהם ואפרופו וולבו, המשאיות שלהם גם הובילו מרדף שוורים המוני ופרוע בין סמטאות צרות של כפר ספרדי.

הפעם, סוני מצאה דרך די רומנטית לפרסם את טלוויזיות האולטרה HD החדשות שלה; הם ייצרו התפרצות ססגונית ומרהיבה של כ-8 מיליון עלי כותרת, מתוך לוע של הר געש בכפר קטן ופסטורלי בקוסטה ריקה.

לצוות ההפקה ולתושבי הכפר, שתרמו יד למאמץ, לקחו יותר משבועיים לאסוף את הכמות העצומה של עלי הכותרת, שמשקלם הגיע לכ- 3.5 טון.

צוות בריטי של אפקטים מיוחדים, מיקם סוגים שונים של מכונות רוח שיצרו זרמי עלים צבעוניים, מתפתלים ומרהיבים ביופיים באוויר. כל התרחיש תועד בסרטון הפרסומת, שהבמאי שלה – ג'רון אלברטין – מבטיח כי על אף שהוספו מעט אפקטים ויזואלים, הסרטון אמתי ואותנטי מאד. יכול לאמת את זה גם סרטון ה"מייקינג אוף", מאחורי הקלעים של כל ההפקה המושקעת, בו גם אפשר לראות שחלק קטן מעלי הכותרות יוצרו מחומר מתכלה.

על כל הקמפיין אחראית מקאן, ועל תיעוד הסטילס של כל המהלך אמון הצלם מיק ניק. ולמה דווקא 8 מיליון עלי כותרת אתם שואלים? ובכן, כי זה מספר הפיקסלים של טלוויזיית ה- 4K של סוני והוידאו נועד כמובן להמחיש את הצבע והחדות שהיא מספקת.

flower-petal-explosion-sony-4k-ultra-hd-1

 

flower-petal-explosion-sony-4k-ultra-hd-2

 

flower-petal-explosion-sony-4k-ultra-hd-3

 

flower-petal-explosion-sony-4k-ultra-hd-4

 

flower-petal-explosion-sony-4k-ultra-hd-5

 

flower-petal-explosion-sony-4k-ultra-hd-6

 

flower-petal-explosion-sony-4k-ultra-hd-7

 

flower-petal-explosion-sony-4k-ultra-hd-8

 

flower-petal-explosion-sony-4k-ultra-hd-9 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...