פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מעולה: מסע בזמן לרגעים קסומים בהיסטוריה באמצעות פוטושופ

אם יכלתם לחזור אחורה בזמן לרגע אחד בהיסטוריה בו תמיד חלמתם להיות נוכחים, איך הייתם מתנהגים? מה הייתם עושים? ואיך הייתה משפיעה הטכנולוגיה על ההתנהלות שלכם באותה הסיטואציה? השאלות הללו עולות לפעמים במוחינו כשאנחנו צופים בסרטונים או בתמונות ישנות המתעדות אירועים שגרמו לנו להתחרט שנולדנו בשנה הלא נכונה. השאלות הללו העסיקו מאוד גם את הצלמת ההונגריה פלורה בורסי, שהחליטה ליצור פרוייקט מיוחד בשם "מסע בזמן", בו היא מגשימה חלק מחלומותיה הכמוסים באמצעות נסיעה בזמן, וכמובן, עם עזרתה של החברה הטובה, תכנת הפוטושופ.

בסדרת צילומים נהדרים, שתלה את עצמה בורסי בשבע נקודות זמן עתיקות והיסטוריות בעלות משמעות רגשית עבורה, וניסתה להדגים כיצד לדעתה הייתה מתנהגת באותן הסיטואציות. כך בין התמונות, תוכלו למצוא אותה צורחת כמו ילדה בהופעה של אלביס, נתקלת במרילין מונרו בשירותים הציבוריים, וגם מבקרת על הסט של צילומי סרט ישן של וודי אלן. כמובן שכמעט בכל הסיטואציות הללו, לא שכחה פלורה לנצל את הטכנולוגיה המתקדמת שסחבה עמה מהעתיד, ולתעד את האירועים באמצעות הסמארטפון שלה.

"איך מסע בזמן עשוי להשפיע על החיים כפי שאנחנו מכירים אותם? לתפוס את הרגע, ולהעלות אותו לאינסטגרם, פייסבוק או טוויטר" מסבירה בורסי לאתר הפינגטון פוסט. "אם מסע בזמן אכן היה אפשרי כיצד היה משפיע על החוויות שלנו? אני ניסיתי לדמיין איך אני הייתי מתנהגת".

תודה להחיידק – כל מה שמדבק ברשת.

עם הביטלס

מסע בזמן 1

בהופעה של המלך

מסע בזמן 2

כוכב הסרטים האילמים הרולד הוייד

מסע בזמן 3

בשירותים הציבוריים עם מרילין מונרו

מסע בזמן 4

ד"ש לאנדי וורהול

מסע בזמן 5

מתגנבת לסט צילומים של וודי אלן

מסע בזמן 6

מסע בזמן 7

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...