פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קמפיין פרובוקטיבי: ידוענים ושחקנים נטולי בגדים לובשים דגים בלבד

מסתבר שג'יליאן אנדרסון, או בשמה השני – הסוכנת המיוחדת 'סקאלי' מתיקים באפלה, היא חובבת דגים שמוכנה לקחת את האהבה שלה לשלב הבא בכל הנוגע להגנת האורגניזמים שחיים באוקיינוס ולמניעת דיג יתר. אנדרסון הצטלמה לאחרונה, יחד עם שחקנים ודוגמנים נוספים, לסדרת תמונות נועזת בשם FishLove, בה הצטלמו ללא בגדים כלל כאשר הפריט היחידי שמסתיר את החלקים המוצנעים שלהם זה דג.

זו לא הפעם הראשונה בה מתקיים הפרוייקט הזה, כשבשנה שעברה הצטלמו מספר נשים מעורטלות, ביניהן בתו של סולן הרולינג סטונז מיק ג'אגר, בסדרת תמונות פרובוקטיבית אפילו יותר.

השותפים בפרויקט מזמינים את הצופים לקבל מידע נוסף על התופעה באתר הפרויקט ולחתום על עצומה גלובלית לצמצום הדיג התעשייתי המסיבי שפוגע באורגניזמים שחיים באוקיינוס. על פי האינפורמציה באתר קיימת תחזית פסימית על פיה האורגניזמים החיים מתחת למים יושפעו בהדרגה מכמויות הדיג המסיבי ולקראת אמצע המאה הנוכחית זנים רבים של דגים ייכחדו אם לא יעשה דבר למנוע זאת.

פרובוקציית העירום והשימוש בידוענים אכן עוזרים לקידום השיח על מטרות הפרויקט, אך יחד עם זאת, על אף שמטרת הפרויקט היא לעצור דיג יתר, הדוגמניות שמשתתפות בצילומים אוחזות בצלופחים, דגי טונה, תמנונים או אורגניזמים ימיים אחרים שנתפסו ומתו על מנת שיוכלו להיות אביזרים במיצג "אהבת הדגים". מה דעתכם, האם מדובר בשימוש ליגיטימי בדגים שנועד לעזור לקדם מטרה גדולה יותר?

1

 

image description

 

3

 

image description

 

5

 

6

 

7

 

8

 

image description

 

10

 

image description

 

image description

 

image description

 

image description

 

image description

 

image description

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...