פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

נשים רוכבות בעירום על דגי טונה למען עצירת דיג-יתר

'Fishlove' הוא פרויקט צילום פרובוקטיבי ובוטה שהחל בשנת 2009 על ידי הצלם ניקולאס רול שמזמין דמויות מוכרות מרחבי העולם להצטלם ולשתף עמו פעולה על מנת ליצור מייצג בוטה שמטרתו לעצור את תופעת דיג-יתר. השותפים בפרויקט מזהירים במידע הניתן באתר מפני ההשלכות של התופעה וקובעים כי על פי מחקרים שבוצעו בנושאקיימת תחזית פסימית מאוד על פיה האורגניזמים החיים מתחת למים יושפעו בהדרגה מכמויות הדיג המסיבי ולקראת אמצע המאה הנוכחית זנים רבים של דגים ייכחדו אם לא יעשה דבר למנוע זאת.

פרובוקציית העירום והשימוש בידוענים אכן עוזרים לקידום השיח על מטרות הפרויקט אך זה מרגיש מעט אבסורדי שעל אף שמטרת הפרויקט היא לעצור דיג יתר, הדוגמניות שמשתתפות בצילומים אוחזות בדגי טונה, תמנונים או אורגניזמים ימיים אחרים שנתפסו ומתו על מנת שיוכלו להיות אביזרים במיצג "אהבת הדגים". לא ברור איך נקודה זו תומכת במטרה הנעלה של הפרויקט אף על פי שבאתר מנסים לייפות את העניין בטענה שהדגים המופיעים בקמפיין נתפסו על פי סטנדרטים מחמירים וכו'.

הבחורה שרוכבת על דג הטונה בשתי התמונות הראשונות היא ליזי ג'אגר, הבת של מיק ג'אגר סולן הרולינג סטונס שהצטרפה לפרויקט הצילום הפרובוקטיבי ואפילו הצטלמה ביחד עם אמא שלה ג'רי הול לתמונה אחת (תמונה מספר 3).

לסיום אי אפשר שלא לחשוב על כמה בדיחות גסות למראה הבחורה שרוכבת על דג טונה, אתם מוזמנים להוסיף הערות, בדיחות וכו' בתגובות לפוסט. למידע נוסף על פרויקט הצילום הפרובוקטיבית וההשלכות של דיג יתר כנסו לאתר הפרויקט.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פוסט בהפתעה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...