פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה שצלל באחד מחופי אוסטרליה נתקל במחזה נדיר שלא רואים בכל יום

לפני קצת פחות מחצי שנה, החליט טים סמואל, צלם ומדריך גלישה אוסטרלי, לנצל את תנאי מזג האוויר הטובים ולצלול אל תוך המים באחד מחופי ניו סאות' וויילס, כדי לנסות ולצלם תמונות של צבי הים שנוהגים לבלות בסמוך לחוף בתקופה הזאת של השנה. אלא שאז, כשצלל מתחת לפני המים, הוא נתקל במחזה נדיר שלא רואים בכל יום: דג זהב שלקח את הפניה הלא נכונה ומצא את עצמו תקוע בתוך מדוזה.

סמואל מיהר לשלוף את המצלמה שלו והצליח לצלם 3 תמונות מרהיבות של המחזה הסוריאליסטי והקסום הזה. את התמונות פרסם בפרופיל האינסטגרם שלו בצירוף הכיתוב: "מצאתי דג בתוך מדוזה! הוא אמנם היה לכוד בתוכה, אבל הוא זה שמשך בחוטים וכיוון את התנועה שלה".

דג בתוך מדוזה 3

למרות שהוא מבלה כמעט בכל יום בתוך המים, הן כצלם והן כמדריך גלישה, סמואל מעולם לא נתקל בתופעה כזאת ומסתבר שהוא ממש לא היחיד. "המטרה שלי כשנכנסתי למים היתה בכלל לצלם צבים" סיפר הצלם. "כשנתקלתי בדג והמדוזה ידעתי שצילמתי אירוע יוצא דופן, אבל לא שיערתי שאיש מעולם לא זכה לצלם צורת התנהגות שכזאת ובהמשך גילית שאף אחד מעולם לא נתקל במחזה כזה בעבר",

התמונות שצילם סמואל זכו לחשיפה לה הן ראויות רק בימים האחרונים לאחר שפורסמו בעמוד האינסטגרם של אתר הצילום הפופולרי Discover Ocean וגרפו אלפי לייקים ושיתופים.

בנוסף לתמונה הנפלאה שמתעדת את הדג שוחה בתוך המדוזה, צילם סמואל את הסיטואציה מזווית נוספת, בה ניתן להבחין בעיניו הפקוחות לרווחה של הדג ובמבט המודאג על פניו כשהוא מבין לאיזה עסק ביש הוא נקלע.

דג בתוך מדוזה 4

גם בתמונה השלישית שצילם, הסיטואציה לא נראית פחות מוזרה והדג האומלל נראה מודאג בזמן שהוא מנסה לנווט את דרכו באמצעות כלי התחבורה החדש אליו נקלע בעל כורחו.

בשורה התחתונה, בפעם הבאה שאתם חווים יום רע וחושבים שמצבכם לא יכול היה להיות גרוע יותר, תמיד תוכלו להיזכר בדג הזהב הזה ולהודות לאל שלא נתקעתם בתוך מדוזה.

דג בתוך מדוזה 5

באמצעות: Mashable | טים סמואל

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...