פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מה אומרת טביעת האצבע על האישיות שלכם?

טביעת האצבע שלנו מספרת עלינו שני דברים: הראשון, שאנחנו פתית שלג יחודי ושאין עוד אף אחד כמונו בעולם והשני – האם ביצענו או לא ביצענו את הפשע המדובר. אבל גם אם אתם לא חוקרי מז"פ, יש עוד כמה דברים שאפשר ללמוד על אופי האדם מטביעת אצבע – והמדע הזה נקרא דרמטוגליפיקה. כמה המדע הזה מהימן? אין לנו מושג. אבל זה כיף בכל זאת, תנסו.

קווים מעוגלים

אנשים שיש להם אצבע עם תבנית בסגנון הזה נוטים להיות יותר רגועים ומאוזנים. בין היתר הם גם יותר אמפתיים ומנסים לעזור לזולת. מה עוד? הם אחראים, יוזמים ומתחברים בקלות. אלו בני אנשים שניזונים מאינטרקציה בינאישית, התנהגותם צפויה והם גלויי לב. בכל מה שקשור לבריאות, הם לרוב מבוגרים בריאים למדי, אבל כילדים היתה להם נטיה לחולניות. ככלל, אלו אנשים אופטימיים. ואם יש לכם קווים כאלה באצבעות, אז תדעו שיש לכם דמיון מפותח.

טביעות

קווים מקומרים

אם האצבעות שלכם מזכירות את התמונה שלמעלה, אז אתם כנראה אנרגטיים ובטוחים בעצמכם, בכל תחום. לפעמים זה מוביל אפילו לעקשנות. מי שנושאים טביעות כאלה נוטים שלא לשנות את דעתם הרבה וכל החלטה שלהם היא בד"כ גם סופית. מדובר באנשים שמתקשים להסתגל לשינויים או להקשיב לדעות של אחרים. עוד דברים שאפשר לומר על בעלי טביעות אצבע כאלה: הם לומדים בעיקר ממעשים ונוטים להשתמש באחרים למטרותיהם וגם לא מומלץ לצפות מהם לנאמנות. מצד שני, מדובר באנשים שאוהבים אמנות ומוזיקה.

טביעות2

מערבולות

בעלי טביעות אצבע מעורבלות נוטים להיות קצרי רוח, להתעצבן בקלות – אבל הם גם לא נוטרים טינה. חוץ מזה, הם מוכשרים, בעלי תפיסה מהירה והם גם כל הזמן בוחנים את הסביבה שלהם. אם אתם מהסוג הזה, אז בטח שמתם לב שאתם נוטים להתחיל הרבה משימות ולהפסיק באמצע, משעמום. עוד פיצ'ר של בעלי טביעות אצבע כאלה: מטילים ספק בעצמם, מדברים לאט ובשקט ומתעניינים לרוב בתכנות, משפטים ומחקר. מדובר, כמו שבטח הבנתם, באנשים מורכבים למדי עם אופי מגוון, שבהרבה מקרים לא מודעים לגמרי ליכולות שלהם.  טביעות3

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...