פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה מצא דרך גאונית להילחם בצלבי הקרס שהחלו להופיע על קירות ברחבי ברלין

לאורך השנים האחרונות חלה עליה משמעותית בגילויי האנטישמיות כלפי יהודים ברחבי אירופה. העובדה הזאת ידועה לכל ואם אתם צופים בחדשות או קוראים עיתונים על בסיס קבוע, אתם ודאי נתקלים חדשות לבקרים בדיווחים על מעשי ונדליזם, הצתות, אלימות מילולית, תקיפה ועוד שלל דיווחים מטרידים שמגיעים מכיוון צרפת, אנגליה, ושאר חברותיהן ליבשת.

גם בגרמניה, המדינה שכל כולה שם נרדף לשואה, הולכת וגדלה באיטיות כמות גילויי האנטישמיות, בעיקר לאור פעילויות מוגברות והתחזקות פלגים ימנים קיצוניים שהם אמנם מיעוט, אבל קולם הוא זה שמהדהד למרחקים הכי גדולים. אחרי הופעתם של לא מעט צלבי קרס על קירות מבנים ברחבי ברלין בחודשים האחרונים, החליט צעיר גרמני אחד לא לשבת בחיבוק ידיים ולהילחם בתופעה המכוערת.

איבו אומרי, אמן גרפיטי וצייר, מצא דרך גאונית לנקוט עמדה ברורה נגד האנטישמיות, ולהשיב לונדליסטים מלחמה. כדי לעשות את זה הוא פתח בקמפיין בשם "paintback" ("צביעת נגד" בתרגום חופשי), במסגרתו אמנים ברחבי העיר "משפצים" איורים של צלבי קרס כשהם מופיעים ברחבי העיר, ואז מפרסמים אותם באינסטגרם. התוצאה – ציורי גרפיטי יצירתיים שמשתמשים בצלב הקרס המקורי כבסיס לציור שונה לגמרי.

אספנו עבורכם כמה דוגמאות נבחרות, ואם אתם רוצים עוד אתם מוזמנים לבקר בתיוג המיוחד באינסטגרם (לינק בסוף הפוסט).

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

והנה הסרטון שמציג איך נראה השיפוץ בלייב:


באמצעות: אינסטגרם | bored panda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...