פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

פליסיאן הלא רוצח: הממים הקורעים מאחורי פרשת חגי פליסיאן

בשבוע שעבר עלתה שוב לכותרות פרשת הרצח המזעזע בבר נוער, כשמשטרת ישראל נאלצה לשחרר למעצר בית את החשוד המרכזי ברצח, חגי פליסיאן, לאחר שלפרקליטות הגיע מידע חדש שמטיל ספק רב באמינותו של עד המדינה. בהמשך, בוטל הסכם עד המדינה עם אותו עד, ואתמול התבשרנו כי כתב האישום נגד חגי פליסיאן בוטל באופן רשמי.

פליסיאן, ששהה יותר מתשעה חודשים במעצר, העניק בשבוע שעבר ראיון במסגרת התכנית "עובדה" שם טען מול המצלמה שאין לו שום קשר לרצח. אולם, המשטרה עדין מאמינה כי הוא הרוצח, ועושה רושם כי גם הגולשים ברשת מפקפקים באמינות ההצהרות של פליסיאן.

Eliran Goldsteine
Eliran Goldsteine

טאמבלר (בלוג תמונות) חדש  בשם "פליסיאן הלא רוצח" שיצר הגולש בן מאירי, מציג מגוון ממים מצחיקים המבוססים על אחד מצילומי המסך של פליסיאן מתוך הראיון, תמונה בה הבעת פניו של פליסיאן נראית מפחידה ומאיימת, כשאליה מתלווה טקסט משעשע שנפתח תמיד באיום כלשהו אך מסתיים בקו חיובי הממחיש את אוירת קומדיה-של-טעויות שמלווה כעת את הפרשה המזעזעת, חודשים ספורים לאחר שהמשטרה התגאתה בפיצוח אחד התיקים הכי מסתוריים שידעה המדינה.

הטאמבל החדש החל לרוץ ברשת כשגולשים נוספים מוסיפים את התמונות שלהם, עם הפרשנות שלהם לדמותו של חגי פליסיאן, אחד האנשים הכי מדוברים במדינה נכון לשעה זאת. אספנו עבורכם כמה מהתמונות המצחיקות, ואם יש לכם הצעות משלכם למם-פליסיאן, אתם מוזמנים לשלוח לנו אותו בעמוד הפייסבוק שלנו, או בכתובת המייל [email protected] ואנחנו נעדכן את הפוסט.

Hezkush Yeshurun
Hezkush Yeshurun

  Niko Watts

1

2

Moish Levin

3

4

5

Raz Tsipris
Raz Tsipris
TauGAG
TauGAG

 

Hadas Gvili
Hadas Gvili

8

9
Raviv Rize

10

Meir Katz
Meir Katz
Niko Watts 2
Niko Watts
Lior Eagle
Lior Eagle
adan kedem
adan kedem
Eytan Calif
Eytan Calif

 

Nir Sharabi-Hoffman
Nir Sharabi-Hoffman
תומר ש
תומר ש

 

Tsafrir Diego Chojna
Tsafrir Diego Chojna
מימ של ספורט ישראלי
מימ של ספורט ישראלי

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...