פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האבא החד-הורי הזה מתעד רגעים קטנים עם הבן שלו בסדרת איורים מקסימה

בימינו כשנולד ילד חדש במשפחה, ההורים הטריים מתעדים אותו מכל כיוון אפשרי עם הסמארטפון והמצלמה הביתית. בתור הורים אנחנו מקבלים את זה כדבר הגיוני ומקובל לחלוטין, אבל כמו שתראו מיד, יש גם כאלה שבוחרים לתעד את הרגעים והזיכרונות מחייהם של הילדים בדרכים אחרות.

לן שאנג'י הוא אמן קומיקס ומעצב גרפי טאיוואני, אב חד-הורי, שמתעד בציוריו ב- 4 השנים האחרונות את הקשר שלו עם בנו, ברגעים קטנים וקסומים שלהם יחד במהלך היום. לן מתאר בציוריו את הצדדים החיוביים והמתוקים שלו עם בנו לצד הקשיים שמלווים כל הורה.

הוא מעיד על עצמו שהתחיל לעבוד בתור צייר פרילאנס החל משנת 1999. את סדרת הציורים הזאת הוא התחיל בשנת 2014, קצת אחרי שנולד בנו הבכור, והוא ממשיך להוסיף ציורים חדשים גם היום, ככה שאתם יכולים לתאר שמדובר בסדרת איורים גדולה במיוחד. לאחרונה אפילו הוא קיבל חשיפה גדולה באחת ההוצאות לאור הגדולות בטאיוואן Sharp Point Press.

באחד הראיונות איתו הוא סיפר "כשיש לך ילד קורים המון דברים בלתי צפויים. אני התחלתי לצייר את אותם הרגעים שעברנו יחד, ממש לא ציפיתי שהם יקבלו תגובות כל-כך חיוביות". מוזמנים לגלול למטה לכל התמונות ואם בא לך לראות עוד אז היכנסו לעמוד שלו בפייסבוק (לינק בסוף הפוסט).

המשך בעמוד הבא…

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...