פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סוחט דמעות: אב משחזר עם ילדתו הקטנה את תמונות החתונה שלו ושל אשתו שנפטרה מסרטן

לפני כמעט חמש שנים, התחתן בן נונרי עם בת זוגתו אלי. השניים, שבדיוק רכשו בית חדש בו תכננו לבלות את שארית חייהם, החליטו לצלם את תמונות החתונה שלהם בבית החדש, כסמל לפתיחת חייהם הזוגיים המשותפים. לצערו של בן, המציאות חשבה אחרת, וארבע וחצי שנים לאחר החתונה, ולאחר שהביאו לעולם את בתם המתוקה בת ה-3 אוליביה, נפטרה אלי לאחר מאבק במחלת הסרטן.

בן ואוליביה הקטנה, שנאלצו למכור את הבית ולעבור לבית קטן יוותר, החליטו ליצור יחד פרוייקט צילום מקסים בו הם אומרים שלום ונפרדים יחדיו בפעם האחרונה מהבית וכמובן מאלי, האם והאשה של חייהם.

באחת מסדרות התמונות הכי מרגשות שנתקלנו בהם, משחזרים בן ואוליביה כמה מתמונות החתונה המקוריות של בן ואלי, בצילומים מופלאים שפשוט לא יכולים להשאיר את העיניים שלנו יבשות. מי שצילמה את כל התמונות היא מלאני, אחותה של אלי  ז"ל, שצילמה גם את תמונות החתונה המקוריות. בנוסף לשחזור תמונות החתונה, השניים מצטלמים במקומות שונים בבית ומעניקים גם לו את הכבוד האחרון, רגע לפני שהם עוזבים ומשאירים מאחוריהם את חייהם הישנים מלאי העצב.

1

כשנשאל איך הרגיש ביצירת הפרויקט העצמתי הזה ענה בן: "הרבה אנשים שואלים אותי איך הרגשתי במהלך הצילומים. אני רוצה שהם ידעו שלא מדובר בסיפור על אבל, אבדן וכאב. כן, אני עדין חווה את הרגשות הללו בעומק ליבי אבל זה לא מה שאני רוצה שאנשים יראו בתמונות הללו. זה בסה"כ סיפור על אהבה גדולה".

אספנו עבורכם את התמונות מלאות היופי והכאב הללו שנראה שמאוחרי כל אחת מהן יש סיפור שהיינו שמחים לשבת ולשמוע מפיו של בן. עוד תמונות תוכלו למצוא גם כאן. אין מילים.

 

2

 5

8

9

3

10

4

6

 

7

11

 

12

 

13

 

14

 

15

nunerys010

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...