פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

25 איורים מצחיקים שחושפים מה הדרך הנכונה להפליץ ליד בני הזוג שלכם ולהישאר בחיים

כל מי שמנהל מערכת יחסים ארוכה יודע שהמבחן האמיתי הראשון של הזוגיות מגיע באותו רגע מכונן בו אתם מרגישים שאתם פשוט חייבים להפליץ ומחליטים להפסיק להתחבא ולברוח ופשוט לשחרר את הגזים הכלואים שלכם בלי שום מאמץ ולו הקטן ביותר להסתיר זאת. כמובן, התגובה של בני הזוג שלכם היא זו שתבשר האם יש פה באמת פוטנציאל לחיים משותפים או שאולי שווה לכם לבחון שוב מי אותו אדם שאתם חולקים איתו מיטה אך לא מסוגל להתמודד עם הניחוחות שלכם.

וונג צ'ן מעצבת גרפית ומאיירת שמתגוררת בסין, יצרה סדרת איורים מצחיקה בשם "מדריך ההפלצות הזוגי" במסגרתו היא סוקרת את מגוון דרכי הפעולה האפשריות כשאתם מרגישים שאתם חייבים לשחרר ובן או בת הזוג שלכם נמצאים לידכם, או ליתר דיוק, שוכבים אתכם במיטה תחת אותה השמיכה.  "יש זוגות שמפליצים אחד ליד השני אחרי שבוע ויש כאלה שלא עושים את זה גם אחרי 50 שנה יחד", מספרת צ'ן ומוסיפה: "לעניין הזה יש השפעה על מערכת היחסים ואני ממליצה לזוגות לעבור על המדריך שלי ולפעול צעד אחרי צעד כדי לדעת לאיזה ז'אנר אתם שייכים".

בקיצור, אם גם אתם סובלים מבעיות שחרור גזים במיטה בגלל אי נעימות או חשש שבני הזוג שלכם יזרקו אתכם אחרי שיריחו את מה שהמעיים שלכם מסוגלים לייצר, המדריך הבא הוא במיוחד בשבילכם. בהצלחה!

וונג צ'ן: פייסבוק | טאמבלר | טוויטר

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...