פרסום קריאייטיב ותופעות רשת
aliexpress whatsapp group

בפעם הבאה שאתם נפגשים עם המשפחה שלכם אתם חייבים לעשות את הדבר המגניב הבא

חגים הם תמיד תירוץ מצוין להתנתק לכמה שעות מצרות היומיום ומשגרת החיים הדינמית שלנו, ולכנס מפגש איחוד משפחתי מסורתי מרגש במסגרתו יושבים כל בני המשפחה סביב שולחן אחד, אוכלים יחד, צוחקים, משתפים חוויות וכמובן, אם אתם שייכים למשפחה המגניבה הבאה, מרכיבים פאזלים.

אחד הגולשים באתר Reddit פרסם את התמונה הנהדרת הבאה בה מצולמת המשפחה שלו שמתאספת בכל שנה בחג המולד, רגע לפני השנה החדשה, כדי לקיים מסורת מגניבה ארוכת שנים: הרכבת פאזל. אלא שלא מדובר בסתם פאזל שרירותי, אלא באחד שכולל את תמונתם של בני המשפחה. בכל שנה מצטלמים בני המשפחה לתמונה משותפת ביחד עם הפאזל שלהם, ואותה התמונה הופכת להיות הפאזל המשפחתי של השנה הבאה, וכן הלאה.

מי שהחל את המסורת המשפחתית הזאת הוא הבחור עם האוזניות הורודות, והוא גם זה שפרסם את התמונה ברשתות החברתיות. מימין לו תוכלו למצוא את אחותו ובעלה ואת שאר בני המשפחה. לגבי האמא, היא כנראה פחות בקטע של פאזלים ולכן היא זו שמצלמת את התמונות.

פאזל משפחתי

התמונה המקסימה שצילמה המשפחה במהלך חג הקריסמס בימים האחרונים ופורסמה אתמול ביחד עם הכיתוב: “בכל שנה המשפחה שלי מרכיבה פאזל, מצטלמת, ואז הופכת את התמונה לפאזל חדש. מקווים שהפאזל של השנה הבאה יהיה קל יותר…”, זכתה למעל מיליון צפיות באתר שיתוף התמונות Imgur בתוך פחות מ-24 שעות, וכנראה תשמש השראה למשפחות רבות אחרות שיאמצו את הרעיון. באופן אישי, אנחנו חושבים שמדובר במסורת מגניבה למדי ויש סיכוי לא קטן שנאמץ אותה בעצמנו.

aliexpress whatsapp group

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...