פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

30 תמונות לפני ואחרי פוטושופ שחושפות מדוע אסור לכם להאמין לאף תמונה שאתם רואים ברשת

עד לא כזה מזמן, אם רציתם לראות אחיזת עיניים טובה או תעתוע מוצלח, הייתם צריכים ללכת למופע קסמים ולצפות בקוסם מעמיד פנים שהוא מנסר את השוליה שלו או בולע מטפחת. היום, לעומת זאת, אין צורך בצ'יקו ודיקו ואפילו לא חייבים לצאת מהבית. מספיק להיכנס לפייסבוק ולהיתקל בחזיון תעתועים. לא מעט תמונות התמונות שם עברו סשן כבד בפוטושופ ואין כבר אפילו קשר מקרי בין מה שצולם לבין מה שנוחת לכם על מסך המחשב. וזה כבר לא מפתיע או מעצבן, זה סתם מאפן.

בגלל זה, בטח לא תופתעו לגלות שיש אנשים שהעבודה שלהם היא לעשות פוטושופ לתמונות שאנשים רגילים מעלים לרשתות החברתיות. בסין זה אפילו נחשב מקצוע מכובד. אחת מהפוטושופיסטיות האלה עובדת תחת הכינוי Kanahoooo, למרות שברשתות החבריות מכירים אותה כקדושת הפוטושופ. היא זכתה לשם הזה בזכות הכישורים יוצאי הדופן שלה בתחום, שגם הביאו לה כחצי מיליון עוקבים. הפוטושופיסטית הזאת עובדת במשרה מלאה בלשפץ תמונות פרופיל לאנשים שרוצים להראות טוב יותר, או למעשה, לגרום לאחרים לחשוב שהם נראים יותר טוב.

לאשפית הריטוש יש טיפ בשביל כולנו: "אל תאמינו לכל הדברים המושלמים שאתם רואים ברשת. אם אתם רוצים לברר איך מישהו נראה – תעשו את זה בחיים האמתיים". כדי להמחיש לעולם כמה התמונות ברשתות החברתיות מבוססות על שקרים, היא מפרסמת כמה מהעבודות היותר טובות שלה. חוץ מזה שהכישורים שלה מאד מרשימים, זה בעיקר מפחיד להבין כמה אנשים בכלל לא דומים למה שקורה בתמונת הפרופיל שלהם.

הנה 30 תמונות לפני ואחרי ריטוש שיגרמו לכם לאבד אמון בכל מה שאתם רואים בפייסבוק:

פוטושופ

 

פוטושופ2

 

פוטושופ3

 

פוטושופ4

 

פוטושופ5

 

פוטושופ6

 

פוטושופ7

 

פוטושופ8

 

פוטושופ9

 

פוטושופ10

המשך בעמוד הבא…

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...