פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה רצה להציע לחברתו נישואין בדרך מקורית ואז קרה הדבר הבא

התושבים של השכונה הזאת בעיירה המנומנת אייזנשטיין שבהולנד, היו בטוחים שמצפה להם עוד אחר הצהריים שקט ורגוע. אולם, בחור מקומי אחד, שכנראה הושפע יותר מדי מטרנד הצעות הנישואין הלא שגרתיות שמתועדות בוידאו ועולות לרשת, החליט להפר את השלווה ולהציע נישואין לחברתו בדרך מאוד לא שגרתית, שלא ממש זרמה כמתוכנן ויצרה בסופו של דבר מהומה גדולה ובניין אחד הרוס.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

בסה"כ, הכוונות של רומיאו ההולנדי היו טובות. הוא שכר מנוף ותכנן להנחית את עצמו מול חלונה של זוגתו ברת המזל,  לפצוח בסרנדה רומנטית מאין כמותה, ואז, ככל הנראה, להציע לה להתחתן אתו ממש כמו במחזה המפורסם. אלא שאז, במהלך הניסיון לייצב את הזרוע של העגורן, נקרע אחד החבלים והיא התרסקה היישר על גג הבנין תוך שהיא גורמת נזק רב לשתי דירות של השכנים. אם זה לא מספיק, הניסיון השלומיאלי להרים את הזרוע בחזרה נחל כישלון והצליח לגרום לעגורן להתהפך ולגרום לנזק נוסף בדירות שנפגעו.

כמובן, גבר אמיתי לא נותן לכמה דירות הרוסות, חשבון נפוח מהביטוח והצעת נישואין כושלת להרוס לו את המצב רוח. על פי הדיווח של אתר BBC למרות הכאוס העצום שגרמה הצעת הנישואין הכושלת, הבחורה אמרה כן, והשניים חוגגים את האירוסין בפאריס ברגעים אלו ממש. ונסיים במסר לאומה הצרפתית: ראו הוזהרתם: שמרו טוב על האייפל.

רגע לפנ  שהכל השתבש, זרוע העגורן מעל הבית

מנוף 4

הכבל ניתק והזרוע צונחת על גג הבניין

מנוף 5

וככה זה נראה מזוית טובה יותר

מנוף 2

הניסיון להרים את הזרוע נכשל, העגורן נותר תלוי באוויר ונזק נוסף נגרם לדירות

מנוף 3

מנוף 1

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...