פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הכפתור החדש של פייסבוק יעזור לכם לפלרטט בקלות ברשת החברתית

אם אתם ממש לא אוהבים שאנשים שאתם לא מכירים מנסים להתחיל אתכם בפייסבוק, יש לנו חדשות רעות עבורכם. לעומת זאת, אם אתם בצד של הרווקים והרווקות שמחפשים לנצל את הרשת החברתית להיכרות חדשה, ודאי תשמחו לשמוע כי בפייסבוק נחלצים לעזרתכם באמצעות כפתור נסיוני חדש שאמור להקל עליכם משמעותית במלאכת הפלירטוט עם בני המין השני, במצבים בהם אתם לא בטוחים בסטטוס הזוגי שלהם לפני שאתם פונים אליהם.

הכפתור החדש נקרא ASK והוא מאפשר לכם לפנות באופן אישי לגולשים או גולשות שבחרו לא לעדכן את המצב הזוגי שלהם ולחשוף אותו לעיני כל, ולברר מולם באופן ישיר אם הם פנויים. בלחיצה על הכפתור תוכלו לנסח שאלה בטקסט חופשי ולנסות להפעיל את הקסם האישי שלכם באמצעותה בכדי ללכוד את תשומת הלב של הקרבן הפוטנציאלי. הכפתור החדש יופיע גם ליד פרטי מידע אחרים שלא עודכנו כמו מקום מגורים, מקום לימודים וכו'.

כפתור פלירטוט 2
כך נראה הכפתור לצד ה"ריליישנשיפ סטטוס"

אלא שכמובן, לכל מטבע יש שני צדיים ובעוד עבור חלק מהאנשים מדובר בחידוש מרענן שמקל על מלאכת הדייטינג בפייסבוק, עבור אחרים מדובר במטרד פונטציאלי של ממש, אשר עוקף את הגדרות הפרטיות שלהם ומאפשר לכל מי שחפץ בכך להציק להם ולחדור למרחב האישי שלהם, גם אם בחרו לנסות ולהישאר עלומים כל הניתן.

יציאת כיתה עם צוות הפטריה: 170 הזמנות זוגיות לקומדיה המופרעת החדשה "מליון דרכים להתפגר"

הגולשים שיקבלו פניה שכזאת, יתקלו בהתראה בה הם יכולים לבחור אם לענות לשאלה של הגולש שפנה אליהם ולעדכן אותו במצב הזוגי שלהם, או לחילופין להתעלם ממנה.

כפתור פלירטוט 7
הודעה המתקבלת אצל הנמען

אז האם פייסבוק פיתחה רגשות ואמפתיות כלפי הגולשים שלה? אל תהיו תמימים. בפייסבוק מעוניינים שכמה שיותר גולשים יחשפו יותר מידע אישי על עצמם, ואם בחרתם לחשוף את הסטטוס הזוגי שלכם בפני אחד הגולשים שפנה אליכם, דעו כי המידע הזה יישמר ככל הנראה במאגר המידע של פייסבוק, ויאפשר לטרגט אתכם בהתאם למודעות פרסום ותכנים שתואמים את המצב הזוגי החדש שלכם שעד כה היה ידוע רק לכם.

בשורה התחתונה, פייסבוק מוכיחה שוב שהפרטיות לא ממש מעניינת אותה, ושהיא אינה בוחלת באמצעים בכדי לקדם את המטרות והאג'נדות שלה. הדבר האחרון שמעניין את מארק צוקרברג הוא חיי הזוגיות שלכם והאם הצלחת למצוא דייט לשישי בערב או שאתם  שוב לבד. אם אתם רווקים , כנראה שזה לא ממש יעניין אתכם, ואתם בהחלט עשויים לנצל את הכפתור החדש לטובתכם.

בינתיים הכפתור החדש לא נמצא בכל הפרופילים אך בהמשך, לאחר השלב הנסיוני, ובהנחה שיצלח את גל הביקורות עליו, הוא צפוי להופיע גם אצלכם. הישארו דרוכים.

     כפתור פלירטוט 4

קרדיט תמונות: Mashable, gizmodo

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...