פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

לא ייאמן: כך נראה כאוס מוחלט בצומת ענקי ללא רמזורים באתיופיה (וידאו)

אם גם לכם יצא לקלל את העולם ואת המין האנושי בזמן שהמתנתם דקות ארוכות בצומת עמוס ומרומזר, כדאי מאוד שתעיפו מבט בסרטון המטורף הבא, שמדגים בצורה הטובה ביותר מדוע אנחנו צריכים לברך על כך שאנחנו חיים במדינה בה יש סדר יחסי על הכביש, ורמזורים מסודרים בצמתים.

התמונות הלו מתוך מצלמה שתיעדה את המתרחש באחד הצמתים הגדולים בעיר אדיס אבבה שבאתיופיה, שם אין סימוני דרך על הכביש, אין רמזורים וגם אין חוקים ברורים, מתעדות את הכאוס המטורף המשתולל בצומת הכוללת יותר מחמישה נתיבים בכל כיוון, וללא טיפה של סדר או הגיון.

צומת באתיופי 1

כפי שתראו בסדרטון המדהים הזה, לאף נהג אין מושג למי שייכת זכות הקדימה, ולפחות מנקודת המבט שלנו נראה כי העניין הזה כלל לא מטריד את הנהגים, ואיכשהו, בתוך הבלאגן האטומי הזה, כולם מצליחים לצאת בשלום, כולל הולכי הרגל שלא מפחדים לחצות את הצומת הענקי למרות הברדק,  לפחות בדקות הארוכות המוצגות בסרטון. שימו לב לרכבים הפונים מימין, למהירות הנסיעה, לעשרות המקרים של "כמעט תאונה" ולטירוף המוחלט שאופף את הסרטון הזה שפורסם כבר לפני שלושה שבועות, אך הפך לויראלי ביומיים האחרונים.

בשורה התחתונה, בפעם הבאה שאתם מתלוננים על תרבות הנהיגה בישראל או על העובדה שאתם תקועים כבר 10 דקות ברמזור, תוכלו להיזכר בתמונות הללו, לקחת נשימה עמוקה, ולהגיד תודה שאתם יודעים באיזה נתיב אתם צריכים לסוע.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...